Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Programmer for afviklede og planlagte løb ved

Fyns Ponytrav og Galop klub - FPTG

Løbsdato lørdag 3. december 2022 Julefræs 8:2 - www.facebook.com/groups/1453473648197308
GULLøb nr. 1 11:00 Både monté og Sulky 4:00 700 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky3:57,93:59,5700
2Sønderskovs DreamworkEmilia Eline NielsenSulky3:57,33:58,6700
3Sir Michael JacksonClaire LeegaardSulky3:49,93:54,3720
4Kjøngs BaileySophie Drejer AaholmSulky3:36,83:48,4740
5Supreme SonnyboyElla GommesenSulky3:30,13:47,9740
6Bådsgårds YodaAlberte Malling MørkSulky3:47,53:43,2760
7BillyJoey Leonardo HolstedSulky3:23,43:40,5760
8Gwaihir AxFreya Mille AndersenSulky3:38,83:38,9760
9MaggieSif Møller JørgensenSulky3:34,73:35,5780
10LucasAicha Louise NørregaardSulky3:36,83:35,3780
11SandyMalie Suckow Neumann Sulky3:40,03:35,0780
12Cæsar IChristina Krogh BielSulky3:32,43:34,5780
13FisenMathilde PedersenSulky3:29,93:33,1780
14MaleneKatrine Torp FrederiksenSulky3:22,33:32,4800
15GemmaRasmus Alfred Kofoed JensenSulky3:27,73:30,6800
BLÅLøb nr. 2 11:20 Både monté og Sulky 3.30 1000 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1BasseBenjamin Kure JensenSulky3:27,03:29,81000
2Maccos Malou Suckow Neumann Sulky3:29,93:29,31000
3LunaSøs Ragnhild HavemannMonté3:31,93:29,31000
4Hjortagers TrisseJulie Sjøholm JensenSulky3:26,33:27,31020
5Smidtens LokeAstrid Beyer SmidtSulky3:16,63:24,21020
6Baron V D JapigwegMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky3:19,43:19,71060Udgået
7MoonLightEmmalee AnderssonSulky3:20,33:18,51060
8FieFreja Krogh KrarupSulky3:16,83:18,11060
9Søren RiwalSilje Schmidt Andersen Sulky3:15,03:18,11060
10FlamingoMegan Marie Feldbæk CulbertSulky3:00,53:17,31060
11Pippi IINaja RefsgaardSulky3:15,13:17,11060
12MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:16,71060
13FiffiWilliam FeldstedtMonté3:12,63:15,21080
14Skovbrynet's FlowriderMie Faxøe Enghave LauridsenSulky3:39,03:10,01100
15Kamas Notra DameOliva Marie MunkSulky3:08,23:06,51120
RØDLøb nr. 3 11:40 Både monté og Sulky 3:06 1000 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: Ernst Romeos Mindeløb. Præmie: Præmie og roset til 1-5
1Østruplunds JasonRasmus Alfred Kofoed JensenSulky3:07,73:06,21000
2LojstamoddLine JensenSulky3:04,13:05,71000
3JackiLaura Kofod BagerSulky3:06,03:04,41000
4HoffTabea Anne MunkMonté3:03,83:04,11020
5Baunegårdens AladdinSigne MadsenSulky3:00,43:01,61020
6ObelixVictoria Lønborg OlssonSulky3:01,43:01,61020
7Ågårds BambinoEmily LindhardtMonté2:59,53:00,71020
8Kamas Surprice FVBAdam KøhlerSulky3:00,33:00,31040
9Elmegårds LadyKira LauridsenMonté3:10,33:00,01040
10JamaykaLina LindhardtSulky2:54,12:59,81040
11IcemannSofie PihlSulky2:56,82:59,01040
12Thybo's LokeJosefine Karin SkovsenSulky2:54,22:58,41040
13FindusClara Winther VeelSulky2:57,42:57,71040
14AnnaLaura Marie Brøchner DyhrbergSulky2:53,22:56,71060
15Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,32:54,81060
GRØNLøb nr. 4 12:00 Både monté og Sulky 2.55 1000 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1DolceTabea Anne MunkSulky2:56,72:55,21000
2Seist JuoniLaura Boline Juul LarsenSulky2:38,72:52,11020
3CandyZidse-Marie WedelSulky2:51,12:51,81020Udgået
4Isaiah GallawayIsabella HenriksenMonté2:47,72:49,11040
5WitoJulie GravesenMonté2:44,72:48,51040
6BourbonSofie MøllerSulky2:47,52:47,81040
7Olympia's JesschiwaLaura Marie Brøchner DyhrbergSulky2:43,02:47,31040Udgået
8GubbanVictoria Lønborg OlssonSulky2:43,72:43,71060
9FiboXenia AnderssonMonté2:43,92:42,91080
10Allgunnens JaguarIsabella JensenSulky2:33,22:41,51080
11Emmeros CelineLærke Møller JørgensenSulky2:33,62:40,51100
12TurbinMalou Barnkob BroSulky2:39,62:40,21100
13Ravanelly SilverMia DahlquistSulky2:25,92:39,71100
14IdunVictoria VestenbækSulky2:35,62:39,51100
15Anemone Af VeddingeSiw Helding AndreasenSulky2:35,62:39,21100
HVIDLøb nr. 5 12:20 Både monté og Sulky 2.40 1000 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1HedvigEmilie Selmann Sulky2:29,62:38,61000
2Isilon NirmëMalou Celine Hammerich NielsenSulky2:36,82:37,71020
3AkleiaNathalie K HansenMonté2:35,52:36,31020
4Ljungens LadyMathilde PedersenMonté2:35,82:35,81020
5Gloria’s CumulusNatasja Lisa Folkmann-StaackSulky2:28,92:34,81040
6Morfars CatalinaFiluca Wermelin-LarsenSulky2:31,62:32,11060
7Sæmi fra GrundførFrederik FeldstedtMonté2:31,62:32,01060
8HelgeMatilde DrewsenSulky2:30,12:31,51060
9BrutusJulie Eg JørgensenMonté2:25,82:27,01080
10ViktoryIda Faxøe Enghave Lauridsen Sulky2:25,02:26,91080
11Lil's NikolinaKatharina LeegaardMonté2:25,82:26,81080
12Tregaardes CristianoMalou Bak DjervadSulky2:23,62:24,81100
13Barnhoeve's ClaireHelena FeltheimSulky2:16,82:22,71120
14Katriona MMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky2:21,22:22,61120
15Bentley ZCamilla Germann JensenSulky2:04,92:09,91240
SORTLøb nr. 6 12:40 Både monté og Sulky 2.23 1000 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1WonderJonathan Winther VeelSulky2:22,42:22,61000
2DjamGry Bruun Sulky2:19,12:21,41020
3Zickat Mads Steen Biering PetersenSulky2:20,82:21,21020
4LisaIsabella SamsonSulky2:19,32:20,61020
5Léttir fra HøjvangSigne MadsenMonté2:19,32:20,31020
6Mormors TurboAicha Louise NørregaardSulky2:15,12:15,11060
7ElwisAdam KøhlerSulky2:13,12:14,71060
8DisneyMagnus SkovsenSulky2:09,82:12,71080
9Ljungens NinaMaria MøllerMonté2:11,72:11,71080
10Tomtebo FiaSofie Eg JørgensenSulky2:02,32:08,71120
11Pejnarve FerryVictoria Melanie FiskerSulky2:06,12:08,01120
12Prins GFreia Møller JørgensenSulky2:03,52:07,41120
13NeithAksel Sibuhr NielsenSulky1:55,72:04,81140
14MaxzimusCamilla Germann JensenSulky2:00,12:01,01180
15Herbert fra ÅstedetLiva DegnSulky1:57,21:57,71220
LYS BRUNLøb nr. 7 13:00 Ungdomsløb Sulky 2.30 1000 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1ErussAicha Louise NørregaardUngdomsløb Sulky2:26,92:27,61020
2OberonLuna SnitgaardUngdomsløb Sulky2:11,62:20,71060
3Mormors P. StjärnaCamilla Germann JensenUngdomsløb Sulky2:07,72:09,91160
4Isilon Alassë Nathalie K HansenUngdomsløb Sulky1:50,91:59,51260
5Pejnarve YankeeVictoria Melanie FiskerUngdomsløb Sulky1:57,81:58,31260
6Zico C.C.Sif Berggreen LarsenUngdomsløb Sulky1:52,11:56,51280
7TysseCecilie Germann JensenUngdomsløb Sulky1:47,01:49,51360
8Tip TopMikkel PedersenUngdomsløb Sulky1:39,11:40,81480
LILLALøb nr. 8 13:30 Både monté og Sulky 4:00 1000 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1Laibek’s SunriseHelena FeltheimSulky3:58,54:00,11000
2Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky3:57,93:59,51000
3Sønderskovs DreamworkEmilia Eline NielsenSulky3:57,33:58,61000
4Sir Michael JacksonLucas JensenSulky3:49,93:54,31020
5Supreme SonnyboyElla GommesenSulky3:30,13:47,91060
6Bådsgårds YodaAlberte Malling MørkSulky3:47,53:43,21080
7BillyJoey Leonardo HolstedSulky3:23,43:40,51080
8LunaSøs Ragnhild HavemannSulky3:35,23:39,21100
9Gwaihir AxFreya Mille AndersenSulky3:38,83:38,91100
10MaggieFreja Krogh KrarupSulky3:34,73:35,51120
11LucasAicha Louise NørregaardSulky3:36,83:35,31120
12SandyMalie Suckow Neumann Sulky3:40,03:35,01120
13Cæsar IChristina Krogh BielSulky3:32,43:34,51120
14FisenMathilde PedersenSulky3:29,93:33,11120
15MaleneKatrine Torp FrederiksenSulky3:22,33:32,41120
LYS GRØNLøb nr. 9 13:50 Både monté og Sulky 3.30 1100 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1GemmaRasmus Alfred Kofoed JensenSulky3:27,73:30,61100
2BasseBenjamin Kure JensenSulky3:27,03:29,81100
3Maccos Malou Suckow Neumann Sulky3:29,93:29,31100
4Hjortagers TrisseOliva Marie MunkSulky3:26,33:27,31120
5Smidtens LokeFrederik Beyer SmidtSulky3:16,63:24,21140
6Baron V D JapigwegMegan Marie Feldbæk CulbertSulky3:19,43:19,71160Udgået
7MoonLightEmmalee AnderssonSulky3:20,33:18,51160
8FieSofie PihlSulky3:16,83:18,11160
9FlamingoCecilie SoelbergSulky3:00,53:17,31180
10Pippi IINaja RefsgaardSulky3:15,13:17,11180
11MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:16,71180
12FiffiWilliam FeldstedtMonté3:12,63:15,21180
13Østruplunds JasonJulie Sjøholm JensenSulky3:07,73:06,21240
14LojstamoddEmma Nøhr OlsenSulky3:04,13:05,71240
ROSALøb nr. 10 14:10 Både monté og Sulky 3:06 1100 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1Kamas Notra DameOliva Marie MunkSulky3:08,23:06,51100
2Dites ZalmiakMalou Bak DjervadSulky3:04,63:05,51100
3JackiLaura Kofod BagerSulky3:06,03:04,41100
4HoffTabea Anne MunkMonté3:03,83:04,11120
5Baunegårdens AladdinSigne MadsenSulky3:00,43:01,61120
6Ågårds BambinoEmily LindhardtMonté2:59,53:00,71140
7Elmegårds LadyKira LauridsenMonté3:10,33:00,01140
8JamaykaLina LindhardtSulky2:54,12:59,81140
9IcemannSofie PihlSulky2:56,82:59,01140
10Thybo's LokeJosefine Karin SkovsenSulky2:54,22:58,41140
11FindusClara Winther VeelSulky2:57,42:57,71160
12AnnaLaura Marie Brøchner DyhrbergSulky2:53,22:56,71160
13DolceAdam KøhlerSulky2:56,72:55,21160
14Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,32:54,81180
ORANGELøb nr. 11 14:30 Både monté og Sulky 2.55 1100 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1Søndergårds MikaMads Steen Biering PetersenSulky2:52,72:55,51100
2Seist JuoniAgnes Sofie Lerche PedersenSulky2:38,72:52,11120
3Isaiah GallawayIsabella HenriksenMonté2:47,72:49,11140
4WitoJulie GravesenMonté2:44,72:48,51140
5BourbonSofie MøllerSulky2:47,52:47,81140Udgået
6ViktoryIda Faxøe Enghave Lauridsen Monté3:20,42:46,91160
7GubbanVictoria Lønborg OlssonSulky2:43,72:43,71180
8Dråbe RosendalKarina Bagge Hudtloff NielsenMonté2:40,62:43,41180
9FiboXenia AnderssonMonté2:43,92:42,91180
10Emmeros CelineLærke Møller JørgensenSulky2:33,62:40,51200
11TurbinMalou Barnkob BroSulky2:39,62:40,21200
12IdunVictoria VestenbækSulky2:35,62:39,51200
13HedvigEmilie Selmann Sulky2:29,62:38,61220
14Mormors TurboFiluca Wermelin-LarsenMonté2:33,82:34,61240
GRØNLøb nr. 12 14:50 Både monté og Sulky 2.40 1100 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1Ravanelly SilverMalou Barnkob BroSulky2:25,92:39,71100
2Anemone Af VeddingeStine Lemvig ChristensenSulky2:35,62:39,21100
3Isilon NirmëNikoline DrewsenSulky2:36,82:37,71120
4Gloria’s CumulusNatasja Lisa Folkmann-StaackSulky2:28,92:34,81140
5Morfars CatalinaFiluca Wermelin-LarsenSulky2:31,62:32,11160
6Sæmi fra GrundførFrederik FeldstedtMonté2:31,62:32,01160
7ElwisSigne HenriksenMonté2:13,12:31,81160
8HelgeAdam KøhlerSulky2:30,12:31,51160
9BrutusLine Eg JørgensenMonté2:25,82:27,01200
10Tregaardes CristianoMalou Bak DjervadSulky2:23,62:24,81220
11AkleiaNathalie K HansenSulky2:22,22:23,61220
12Lil's NikolinaKatharina LeegaardSulky2:00,82:22,91240
13Barnhoeve's ClaireHelena FeltheimSulky2:16,82:22,71240
14FiorellaVictoria Melanie FiskerSulky2:18,52:19,61260
GULLøb nr. 13 15:10 Både monté og Sulky 2.25 1200 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1Katriona MMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky2:21,22:22,61220
2WonderJonathan Winther VeelSulky2:22,42:22,61220
3DjamGry Bruun Sulky2:19,12:21,41240
4Zickat Mads Steen Biering PetersenSulky2:20,82:21,21240
5LisaIsabella SamsonSulky2:19,32:20,61240
6Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:14,82:19,61240
7DisneyMagnus SkovsenSulky2:09,82:12,71320
8Ljungens NinaMaria MøllerMonté2:11,72:11,71320
9Bentley ZCamilla Germann JensenSulky2:04,92:09,91340
10Tomtebo FiaSofie Eg JørgensenSulky2:02,32:08,71360
11Pejnarve FerryVictoria Melanie FiskerSulky2:06,12:08,01360
12Prins GFreia Møller JørgensenSulky2:03,52:07,41360
13Herbert fra ÅstedetLiva DegnMonté2:04,32:05,51380Udgået
14NeithAksel Sibuhr NielsenSulky1:55,72:04,81400
15Zico C.C.Sif Berggreen LarsenSulky1:52,11:56,51500
BLÅLøb nr. 14 15:30 Ungdomsløb Sulky 2.30 1200 m. RekordGrundlagDistanceBem
Sponsor: . Præmie: Præmie og roset til 1-5
1ErussAicha Louise NørregaardUngdomsløb Sulky2:26,92:27,61220
2Léttir fra HøjvangSigne MadsenUngdomsløb Sulky2:19,32:22,71260
3OberonLuna SnitgaardUngdomsløb Sulky2:11,62:20,71280
4MaxzimusCamilla Germann JensenUngdomsløb Sulky2:00,12:01,01480
5Isilon Alassë Nathalie K HansenUngdomsløb Sulky1:50,91:59,51500
6Pejnarve YankeeVictoria Melanie FiskerUngdomsløb Sulky1:57,81:58,31520
7TysseCecilie Germann JensenUngdomsløb Sulky1:47,01:49,51640


Du kan e.v.t. printe programmet
og du kan også vælge at hente en pdf, med et meget mere detaljeret program! ( åbner i et nyt vindue. )
eller et tilsvarende mere dateljeret program, med sideskift efter hvert løb ( åbner også i et nyt vindue.)

Herunder er en liste med programmer for kommende- og afviklede løb ved
Fyns Ponytrav og Galop klub - FPTG.
( hvis løbsdato er et link, kan du klikke og se detaljer om løbet. )
LøbsdatoBemærkninger
lørdag 4. november 2023LIGA Finaler
søndag 1. oktober 2023FM Monte/Sulky
søndag 17. september 2023Ponydag
fredag 18. august 2023Løbsdag med store heste
søndag 30. juli 2023Ponydag DM-optakt
søndag 2. juli 2023Ponydag
fredag 16. juni 2023Løbsdag med store heste
søndag 4. juni 2023Travkongen
fredag 26. maj 2023Løbsdag med store heste
torsdag 18. maj 2023Indledende LIGA-løb, med efterflg. fællesspisning
torsdag 4. maj 2023Løbsdag med store heste
søndag 23. april 2023Ponydag
torsdag 6. april 2023Løbsdag med store heste
søndag 19. marts 2023Løbsdag med store heste
søndag 12. marts 2023Ponydag
lørdag 3. december 2022Julefræs 8:2 - www.facebook.com/groups/1453473648197308
lørdag 19. november 2022Løb på dag med store heste
søndag 6. november 2022Pony Sprintermester 2022
søndag 23. oktober 2022Løb på dag med store heste
søndag 16. oktober 2022FM sulky/monte - grundlag 8:2
onsdag 28. september 2022Prøveløb 17.00
søndag 25. september 2022Løb på dag med store heste
søndag 18. september 2022Løb på dag med store heste
søndag 4. september 2022
søndag 14. august 2022
mandag 25. juli 2022Prøve/rutineløb
søndag 24. juli 2022Sommer mødet
søndag 3. juli 2022FJR/LIGA. Grundlag genberegnes d. 29/6 som 8:2
søndag 12. juni 2022Travkongen
søndag 22. maj 2022Eventyrdag med DM for kuske. Grundlag genberegnes d. 17. maj (8:2)
lørdag 14. maj 2022Løbsdag med de store heste
onsdag 11. maj 2022Prøve/rutine/undervisningsløb
søndag 1. maj 2022AFLYST
søndag 10. april 2022Påskejagten
fredag 1. april 2022Løb på dag med store heste
søndag 20. marts 2022Løb på dag med store heste
søndag 13. marts 2022Åbningsdag
lørdag 27. november 2021JULEFRÆS - der handicappes efter 8:2
søndag 7. november 2021Ponydag
torsdag 28. oktober 2021Prøve/rutineløb
søndag 3. oktober 2021Ponydag - FM i sulky
søndag 26. september 2021AFLYST -Løbsdag med store heste.
søndag 19. september 2021Ponydag
onsdag 25. august 2021Prøve/rutineløb
fredag 20. august 2021
søndag 8. august 2021Ponydag med DM for ponyer
lørdag 7. august 2021Ponydag med DM for ponyer
søndag 4. juli 2021Ponydag - Finale forårsserie
lørdag 19. juni 2021Ponydag - Indledende forårsserie - stayer
tirsdag 15. juni 2021Prøve og rutineløbsdag
torsdag 10. juni 2021Prøve og rutineløbsdag
onsdag 26. maj 2021Prøveløb
søndag 16. maj 2021Ponydag - Indledende forårsserie - sprint
torsdag 6. maj 2021Prøve og rutineløbsdag.
søndag 11. april 2021Ponydag
søndag 14. marts 2021Ponydag
søndag 13. december 2020AFLYST grundet Covid-19
søndag 8. november 2020Fyns mesterskab 2020
søndag 25. oktober 2020Amerikanerdag med ungdomsløb
søndag 18. oktober 2020Ponydag m. Ungdomsløb
søndag 20. september 2020Ponydag inkl. Ungdomsløb
onsdag 9. september 2020Prøveløb
søndag 30. august 2020Fyns Pony derbydag
søndag 16. august 2020Ponydag
søndag 26. juli 2020Ponydag
søndag 5. juli 2020Ponydag
søndag 21. juni 2020Ponydag inkl prøveløb
onsdag 1. april 2020
søndag 8. marts 2020Prøve og rutine løb
lørdag 23. november 2019
søndag 20. oktober 2019
søndag 6. oktober 2019Ponydag
søndag 22. september 2019
lørdag 7. september 2019DM i monté & DM revanchen, ponydag
søndag 18. august 2019Ponydag med indl. LIGALØB
søndag 21. juli 2019Ponydag med LIGAFINALER
fredag 5. juli 2019
tirsdag 25. juni 2019Prøveløb
fredag 21. juni 2019
lørdag 8. juni 2019Fyensmesterskaber (kun fynske kuske+ponyer) + ungdomsløb,
søndag 19. maj 2019Ponydag med indledende afd. af PONYLIGAEN
tirsdag 14. maj 2019Ungdomsløb
fredag 3. maj 2019
fredag 19. april 2019Ponydag med indledende afd. af PONYLIGAEN
lørdag 6. april 2019En pony kan kun deltage i et af de udskrevne løb. De 12 ponyer med hurtigst grundlag har fortrinsret
onsdag 27. marts 2019Prøveløb
søndag 24. marts 2019
søndag 17. marts 2019Prøve/rutine-løb
fredag 16. november 2018Sæsonafslutning, Maidenløb
søndag 4. november 2018Ponydag
søndag 21. oktober 2018Ponydag
fredag 5. oktober 2018Finaledag
mandag 17. september 2018
lørdag 1. september 2018DM REVANCHEN
lørdag 18. august 2018Ponydag m. indledende sprint 3. afd. & sponsorløb
søndag 12. august 2018
fredag 10. august 2018
tirsdag 24. juli 2018Indledende stayer 3. afd.
fredag 22. juni 2018indledende sprint 2. afd.
fredag 8. juni 2018
tirsdag 29. maj 2018
søndag 20. maj 2018Ponydag m. indledende stayer 2. afd
lørdag 5. maj 2018Fyensmesterskaber
søndag 29. april 2018Indledende stayer 1. afd
tirsdag 17. april 2018Prøveløb monté
søndag 8. april 2018Ponydag m. indledende sprint 1.afd.
lørdag 31. marts 2018
søndag 25. marts 2018
lørdag 10. marts 2018
lørdag 30. december 2017Nytårsraketten sponsoreret af Ovidio Saf
lørdag 11. november 2017Sæsonfinalen
lørdag 28. oktober 2017BOS Serie semifinale
søndag 15. oktober 2017Finaledag Stayer / Sprinter udtagelsesløb
søndag 20. august 2017Ponydag2
fredag 11. august 2017Fynsmesterskab 2017
lørdag 29. juli 2017Løbsdagen den 29/7 2017
fredag 30. juni 2017Løb kørt den 30/6
fredag 30. juni 2017BOS Serie 1
lørdag 3. juni 2017Ponydag 1
lørdag 20. maj 2017
fredag 12. maj 2017Sprinter indledende afdelinger
søndag 30. april 2017
fredag 7. april 2017
fredag 17. marts 2017
fredag 23. december 2016
lørdag 19. november 2016
fredag 4. november 2016
søndag 23. oktober 2016
tirsdag 11. oktober 2016
mandag 3. oktober 2016
fredag 2. september 2016
lørdag 20. august 2016
fredag 12. august 2016
lørdag 16. juli 2016
fredag 1. juli 2016
lørdag 18. juni 2016
lørdag 4. juni 2016
lørdag 21. maj 2016
lørdag 7. maj 2016
søndag 1. maj 2016
lørdag 16. april 2016
fredag 1. april 2016
fredag 18. december 2015
fredag 27. november 2015
fredag 6. november 2015
søndag 18. oktober 2015
lørdag 3. oktober 2015
fredag 25. september 2015
fredag 4. september 2015
lørdag 22. august 2015
fredag 14. august 2015
onsdag 8. juli 2015
lørdag 27. juni 2015
fredag 19. juni 2015
lørdag 6. juni 2015
fredag 29. maj 2015
lørdag 16. maj 2015
fredag 8. maj 2015
torsdag 7. maj 2015
fredag 1. maj 2015
søndag 26. april 2015
lørdag 11. april 2015
fredag 3. april 2015
fredag 20. marts 2015
lørdag 27. december 2014
onsdag 17. december 2014
onsdag 3. december 2014
fredag 14. november 2014
søndag 2. november 2014
fredag 24. oktober 2014
fredag 10. oktober 2014
fredag 26. september 2014
lørdag 6. september 2014
fredag 22. august 2014
onsdag 23. juli 2014
fredag 11. juli 2014
fredag 27. juni 2014
lørdag 21. juni 2014
lørdag 31. maj 2014
onsdag 14. maj 2014
fredag 2. maj 2014
fredag 18. april 2014
lørdag 12. april 2014
søndag 30. marts 2014
lørdag 22. marts 2014
onsdag 4. december 2013
fredag 22. november 2013
fredag 8. november 2013
onsdag 30. oktober 2013
søndag 20. oktober 2013
lørdag 12. oktober 2013
fredag 27. september 2013
lørdag 21. september 2013
onsdag 28. august 2013
lørdag 17. august 2013
fredag 9. august 2013
lørdag 4. august 2012