Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSpLands championat

Klubmesterskab, Skive Ponytrav klub - SKPT 2022

Antal 1., 2. og 3. pladser opnået i sæson år 2022

Se e.v.t. i stedet år: 2021
Klubmesterskabet er udelukkende for løb afviklet på egen bane, og udelukkende for egne medlemmer, og ponyer der er registreret som ponyer af klubbens medlemmer.
De mest vindende i klubben, indtil dags dato 2022-10-07 er vist med gul baggrundsfarve.
Hvis baggrundsfarven er lyserød, er personen eller ponyen i dag medlem af en anden klub, men har deltaget i løb på banen.
Så er man normalt ikke med i klubmesterskabet. Hvis kusken/rytteren/ponyen var medlem i en periode det aktuelle år, kan der være en undtagelse.
Er der flere med ens 1.,2. og 3. pladser, så bruges 4. og 5. pladser til at finde rækkefølgen.
Listerne herunder viser alle der har deltaget på banen. Du kan e.v.t. vælge at se kun klubbens medlemmer og ponyer
Kuske sulky,
incl. autostart.
Kusk navn1.2.3.
Camilla Germann Jensen (Od)601
Oliver Jensen431
Line Eg Jørgensen411
Richard Larsen301
William Svane301
Victoria Lønborg Olsson (Od)300
Gry Bruun 251
Ida Bak Jensen220
Julie Gravesen201
Adam Køhler (Od)121
Sofie Pihl (Kv)100
Kira Lauridsen100
Ida Marie Absalonsen Heeris (Ch)100
Nicolai Haagensen (Ch)100
Freia Møller Jørgensen (Kv)100
Laura Marie Brøchner Dyhrberg024
Sofie Eg Jørgensen022
Victoria Vestenbæk021
Christina Krogh Biel (Kv)020
Laurids Larsen011
Mads Steen Biering Petersen (Od)011
Mathilde Caroline Zacho Kühnel (Sp)011
Liva Lahrmer Snedker (Od)011
Signe Henriksen (Od)010
Emilie Selmann (Kv)010
Nathalie K Hansen (Ch)010
Matilde Drewsen (Lf)010
Aicha Louise Nørregaard (Bh)010
Emil Friis Pedersen010
Emily Lindhardt010
Natasja Lisa Folkmann-Staack (Ch)010
Alberte Bach Christiansen004
Victoria Melanie Fisker (Od)003
Sif Berggreen Larsen001
Johanne Anker Thune (År)001
Mikkel Klitgaard Knudsen (Ch)001
Mathilde Pedersen (Kv)001
Lærke Møller Jørgensen (Kv)001
Maddie Sophia Fellbæk Culbert (Od)001
Mike Damberg (Ch)001
Helena Feltheim (Od)000
Julie Eg Jørgensen000
William Feldstedt (År)000
Josefine Karin Skovsen (Od)000
Freja Krogh Krarup (Kv)000
Malou Barnkob Bro (Ch)000
Lucka Anne Ambrosia Pedersen (Sp)000
Megan Marie Feldbæk Culbert (Ch)000
Monté ryttere,
incl. autostart
Rytter navn1.2.3.
Emily Lindhardt201
Julie Gravesen142
Julie Eg Jørgensen111
Frederik Feldstedt (År)110
Sif Berggreen Larsen100
Signe Henriksen (Od)100
Gry Bruun 012
Line Eg Jørgensen011
Kira Lauridsen010
Isabella Henriksen (Od)001
Alberte Bach Christiansen001
Nathalie K Hansen (Ch)000
Ponyer, sulky,
incl. ungdomsløb og autostart
Pony navn1.2.3.
Farfars Tornado431
Fame313
Bådsgårds Beauty311
Viki Holm220
Tomtebo Fia211
Levinjo (Od)200
Gubban (Od)200
Obelix (Od)200
Tejas Pegasus130
Djam120
Idun111
Pippi II103
Fiesta103
Filur101
Maxzimus (Od)101
Neith (Od)100
Fie (Kv)100
Tysse (Od)100
Mormors P. Stjärna (Od)100
Prins G (Kv)100
Amaya (Ch)100
Björn Mo (Ch)100
Verdandi100
Malene031
Anna023
Cæsar I (Kv)020
Søren Riwal (Od)020
Sunds Oboy (Sp)011
Søndergårds Mika (Od)011
Jamayka010
Hedvig (Kv)010
Toogoodtobetrue (Od)010
Helge (Lf)010
Isilon Alassë (Ch)010
Kamas Surprice FVB (Od)010
Gloria’s Cumulus (Ch)010
Eruss (Bh)010
Fiorella (Od)002
Zico C.C.001
Djoko (År)001
Pejnarve Yankee (Od)001
Ushayrah (Ch)001
Fisen (Kv)001
Emmeros Celine (Kv)001
Ute (Ch)001
Katriona M (Od)001
Elwis (Od)001
Zingo (Od)001
Anemone Af Veddinge (Od)000
Barnhoeve's Claire (Od)000
Østergårds Prins (År)000
Thybo's Loke (Od)000
Maggie (Kv)000
Zickat (Od)000
Icemann (Kv)000
Lukas Lundgård (År)000
Baron V D Japigweg (Ch)000
Bentley Z (Od)000
Luna af Toalstang (Sp)000
Sørøver Sally000
Fröken Blixtra (Ch)000
Pejnarve Ferry (Od)000
Ravanelly Silver (Ch)000
Akleia (Ch)000
Monté Ponyer,
incl. ungdomsløb og autostart
Pony navn1.2.3.
Ågårds Bambino201
Wito142
Brutus112
Sæmi fra Grundfør (År)110
Zico C.C.100
Elwis (Od)100
Djam012
Sørøver Sally010
Tomtebo Fia010
Isaiah Gallaway (Od)001
Jamayka001
Akleia (Ch)000
Tejas Pegasus000