Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSpLands championat

Lands championat 2021

Antal 1., 2. og 3. pladser opnået i sæson år 2021

Se e.v.t. i stedet år: 2020
Er der flere med ens 1.,2. og 3. pladser, så bruges 4. og 5. pladser til at finde rækkefølgen.
Kuske sulky,
incl. autostart.
Kusk navn1.2.3.
Mikkel Pedersen (Kv)914
Lærke Møller Jørgensen (Kv)611
Karina Bagge Hudtloff Nielsen (Lf)511
Sofie Pihl (Kv)463
Camilla Germann Jensen (Bi)453
Nicolai Haagensen (Ch)430
Freia Møller Jørgensen (Kv)401
Emil Friis Pedersen (Sk)401
Christina Krogh Biel (Kv)342
Nikoline Drewsen (Ch)342
Freya Mille Andersen (Lf)330
Victoria Lønborg Olsson (År)325
Cecilie Germann Jensen (Bi)324
Ida Marie Absalonsen Heeris (Ch)322
Seline Aagaard Bernth (Lf)310
Seppe Van Der Haegen (Od)302
Natasja Lisa Kousholt (Ch)261
Silas Vellier (Lf)253
Gry Bruun (Sk)234
Nathalie K Hansen (Ch)225
Frederik Beyer Smidt (Kv)221
Ida Faxøe Enghave Lauridsen (Od)220
Nanna Holm Larsen (Lf)217
Sofie Quist (Ch)212
Julie Petas (Sp)212
Jonas Urth Pedersen (Ål)211
Noah Mathias Holse (Ch)210
Frederik S Iversen (Ål)210
Lucas Jensen (Lf)210
Matilde Drewsen (Ch)202
Victoria Melanie Fisker (Od)201
Ella Løvstrup (Ch)201
Maria Møller (Bi)201
Lucas Kirk (Sk)200
Frederik Feldstedt (År)200
Freja Krogh Krarup (Kv)152
Emilie Selmann Børgesen (Kv)136
Lucka Anne Ambrosia Pedersen (Lf)131
Mads Vesterlund (Ål)130
Julie Eg Jørgensen (Sk)130
Mikkel Klitgaard Knudsen (Ch)124
Josefine Holst Køhrsen (År)120
Liva Lahrmer Snedker (Od)113
Adam Køhler (Od)112
Malou Bak Djervad (Od)112
Malou Barnkob Bro (Ch)111
Oliva Marie Munk (Bh)111
Johanne Anker Thune (År)111
Laura Boline Juul Larsen (Lf)110
Sofie Møller (Bi)110
Liva Miller Sandahl Skov (Ch)101
Julie Sjøholm Jensen (Bh)101
Ida Bak Jensen (Sk)101
Laurits Lønstrup (Ch)101
Emilie Austin Munkholm (Ch)100
Molly Josefine Rasmussen (Od)100
Line Jensen (Lf)100
Sidsel Ibsgaard Fjelsted (Bi)100
Isabella Samson (Bh)100
Mathilde Pedersen (Kv)042
Maddie Sophia Fellbæk Culbert (Ch)031
Mathilde Caroline Kirkegård Kühnel (Sk)030
William Svane (Sk)022
Mathilda Begtoft-Sanchez (Kv)021
Mathilde Drescher (Ch)021
Embla Elisabeth Brix (År)020
Olivia Landergren (Kv)020
Xenia Andersson (Bh)020
Jonathan Winther Veel (Lf)012
Clara Winther Veel (Lf)011
Kira Merete Frost (Lf)011
Mike Damberg (Ch)011
Carl Kamp Jensen (År)011
Monique Mølgård (Kv)011
William Feldstedt (År)010
Magnus Skovsen (Od)010
Thilde Ibsgaard Fjelsted (Bi)010
Mathea Jönsson (Bh)010
Filuca Wermelin-Larsen (Ch)010
Line Eg Jørgensen (Sk)010
Katharina Leegaard (Lf)010
Sif Berggreen Larsen (Sk)010
Laura Spuhr Nielsen (Lf)003
Mathilde Landergren (Kv)002
Selma Curtis (Ch)002
Aicha Louise Nørregaard (Bh)002
Cia Mørk Christensen (Od)002
Chillie Foged (År)001
Mads Sigh Refsgaard (Sk)001
Mille-Mi Rosenfeldt (Od)001
Julie Gravesen (Sk)001
Cecilie Soelberg (Kv)001
Tobias Birk (Lf)001
Sofie Eg Jørgensen (Sk)001
Emilie Kamp Jensen (År)001
Arina Prylipko (Bi)001
Mathilde Urth Pedersen (Ål)001
Martine Christensen (Ål)001
Mie Deichmann (Lf)001
Richard Larsen (Sk)001
Mia Dahlquist (Ch)001
Luna Snitgaard (Sp)000
Liva Degn (År)000
Emma Frederikke Kristensen (Ål)000
Julie Nørgård Laursen (Ål)000
Laurids Larsen (Sk)000
Signe Madsen (År)000
Emmalee Andersson (Bh)000
Signe Henriksen (Od)000
Tabea Anne Munk (Bh)000
Oliver Jensen (Sk)000
Nikita Haugstrup (Od)000
Mads Steen Biering Petersen (Od)000
Isabella Henriksen (År)000
Emilia Eline Nielsen (Od)000
Monté ryttere,
incl. autostart
Rytter navn1.2.3.
Emily Lindhardt (Sk)300
Gry Bruun (Sk)230
Karina Bagge Hudtloff Nielsen (Lf)211
Nathalie K Hansen (Ch)210
Filuca Wermelin-Larsen (Ch)130
Clara Winther Veel (Lf)101
Frederik Feldstedt (År)101
Isabella Henriksen (År)100
Kira Lauridsen (Sk)100
Mie Deichmann (Lf)100
Isabella Samson (Bh)100
Signe Madsen (År)011
Lucka Anne Ambrosia Pedersen (Lf)011
Line Eg Jørgensen (Sk)010
Malou Celine Hammerich Nielsen (Od)010
Katharina Leegaard (Lf)010
William Feldstedt (År)010
Camilla Germann Jensen (Bi)010
Signe Henriksen (Od)003
Mathilde Urth Pedersen (Ål)002
Mathilde Caroline Kirkegård Kühnel (Sk)001
Emmalee Andersson (Bh)001
Liva Degn (År)000
Tabea Anne Munk (Bh)000
Kuske. Ungdomsløb sulky,
incl. autostart
Kusk navn1.2.3.
Mathias Andersen (Ål)100
Mads Vesterlund (Ål)100
Victoria Freiheit Reuss (Ål)020
Frederik S Iversen (Ål)001
Ponyer, sulky,
incl. ungdomsløb og autostart
Pony navn1.2.3.
Emmeros Celine (Kv)611
Gwaihir Ax (Lf)520
Mindy (Lf)511
Fie (Kv)421
Prins G (Kv)401
Lowie (Kv)401
Verdandi (Sk)401
Cæsar I (Kv)342
Smidtens Loke (Kv)321
Sir Michael Jackson (Lf)321
Björn Mo (Ch)310
Tip Top (Kv)301
Gloria’s Cumulus (Ch)231
Lucil (Ål)230
Isilon Alasse (Ch)222
Seist Juoni (Lf)220
Beauty (Od)220
Zingo (Od)213
Hedens Tabina (Sp)212
Sun Maid (Ch)212
Mormors P. Stjärna (Bi)211
Baron V D Japigweg (Ch)211
Skott's Rally (Ch)211
Barnhoeve's Claire (Sk)210
Kalle (Ål)210
Østergårds Prins (År)210
Gubban (År)203
Billy (Lf)201
Anemone Af Veddinge (Od)201
Pejnarve Ferry (Od)200
Axl Wee (Od)200
Bambola Set (Ch)200
H.G.Ariana (Ch)200
Smilla (Kv)152
Bådsgårds Sudoku (Lf)143
Lukas II (Lf)137
Hedvig (Kv)135
Ismile (Lf)131
Star (Ch)130
Anna (Sk)130
Ushayrah (Ch)124
Obelix (År)122
Viktory (Bi)121
Queen (Ch)121
Djam (Sk)115
Bertram (Kv)113
Musse Mørk (Ch)112
Tregaardes Cristiano (Od)112
Levinjo (Bi)111
Elviruss (Ch)111
Goliath (Bi)111
Bentley Z (Bi)110
Tysse (Bi)110
Østruplunds Jason (Bh)110
Nørkærs Lucca (År)110
Amaya (Ch)110
Olympia's Jesschiwa (Bi)110
Lukas Lundgård (År)110
Filur (Bi)110
Isilon Nirmë (Ch)110
Maxzimus (Bi)102
Finally (Ch)101
Viki Holm (Sk)101
Ljungens Nina (Bi)101
We'can'do af Hjortholm (Od)100
Trolleby Melon (Ch)100
Mormors Linde (Ch)100
Pusle (Bh)100
H: G: Sven-Arne (Ch)100
Trilta (Ål)100
Lisa (Bh)100
Bourbon (Bi)100
Fisen (Kv)042
Icemann (Kv)032
Katriona M (Ch)031
Sunds Oboy (Sk)030
Fame (Sk)022
Bergholdt´s Abby (Kv)022
Felix Smith (År)022
Flamingo (Kv)021
Frøken Pippi (År)020
Wonderful Winnie (Ch)020
Båtares Grim (Ål)020
Prieem Balle’s Balder (Bh)020
Elwis (Od)012
Ravanelly Silver (Ch)012
Thybo's Loke (Ch)012
Findus (Lf)011
Hjortagers Trisse (Bh)011
Tomtebo Fia (Sk)011
Rosa (Kv)011
Farsøs Katie (Ch)010
B.B.S Trogen (Ch)010
Samson (Lf)010
Tejas Pegasus (Sk)010
Mormors Turbo (Ch)010
Zico C.C. (Sk)010
Lopez (Ål)010
Lyngholm's Jubii (Od)010
Haurums Frega (Lf)010
Rain II (Lf)003
Akleia (Ch)002
Jensen (Lf)002
Miss Magic (Ch)002
Prins Felix (Ch)002
Lucas (Bh)002
Movitz (Kv)001
Pippi II (Sk)001
Spirit (År)001
Loverboy Brilliant (Od)001
Idun (Sk)001
Neith (Bi)001
Dolce (Bh)001
Pejnarve Yankee (Od)001
Titani (Ch)001
Steengaardens Luna (Od)001
Buller (Ål)001
Thybo's Cæsar (Lf)001
Frida Mørk (Od)001
Pepsi (Ål)001
Toogoodtobetrue (Od)001
Tarzan Magic (Ål)001
Bådsgårds Beauty (Sk)001
Karo (Bi)001
Bobbi (Ål)001
Oberon (Sp)000
Zorro (År)000
Bamse Star (Ål)000
Candy (Od)000
Fiesta (Sk)000
Dixie II (År)000
Lojstamodd (Lf)000
Disney (Od)000
Basse (Bh)000
Luna af Toalstang (Lf)000
Vangs Bandit (Sk)000
Arwen (Od)000
Baunegårdens Aladdin (År)000
Zickat (Od)000
Monté Ponyer,
incl. ungdomsløb og autostart
Pony navn1.2.3.
Karamellen (S) (Sk)300
Dråbe Rosendal (Lf)211
Eruss (Ch)200
Akleia (Ch)110
Frede's Golden Quality (År)101
Isaiah Gallaway (År)100
Sørøver Sally (Sk)100
Djam (Sk)100
Hellestruplunds Faust (Lf)100
Jensen (Lf)100
Lisa (Bh)100
Fakla Calamus (Od)100
Mormors Turbo (Ch)030
Tejas Pegasus (Sk)020
Ismile (Lf)011
Léttir fra Højvang (År)011
Brutus (Sk)010
Don Hudson (Od)010
Fiffi (År)010
Silas (Lf)010
Zingo (Od)010
Elwis (Od)010
Laban STR (Od)003
Sunds Oboy (Sk)001
Tøsen Magic (Ål)001
Rain II (Lf)001
Pepsi (Ål)001
MoonLight (Bh)001
Opal (År)000
Dolce (Bh)000
Miss Lucy (Lf)000
Rain (Sk)000