Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSpLands championat

Klubmesterskab, Charlottenlund Ponytravklub - CPK 2019

Antal 1., 2. og 3. pladser opnået i sæson år 2019

Se e.v.t. i stedet år: 2020 2018
Klubmesterskabet er udelukkende for løb afviklet på egen bane, og udelukkende for egne medlemmer, og ponyer der er registreret som ponyer af klubbens medlemmer.
De mest vindende i klubben er vist med gul baggrundsfarve.
Hvis baggrundsfarven er lyserød, er personen eller ponyen i dag medlem af en anden klub, men har deltaget i løb på banen.
Så er man normalt ikke med i klubmesterskabet. Hvis kusken/rytteren/ponyen var medlem i en periode det aktuelle år, kan der være en undtagelse.
Er der flere med ens 1.,2. og 3. pladser, så bruges 4. og 5. pladser til at finde rækkefølgen.
Listerne herunder viser alle der har deltaget på banen. Du kan e.v.t. vælge at se kun klubbens medlemmer og ponyer
Kuske sulky,
incl. autostart.
Kusk navn1.2.3.
Noah Mathias Holse14813
Ida Marie Absalonsen Heeris1043
Selma Curtis955
Sofie Quist7107
Laurits Lønstrup653
Emilie Austin Munkholm595
Mike Damberg584
Mathilde Drescher562
Mikkel Pedersen (Kv)436
Nicolai Haagensen427
Nanna Nielsen (Kv)410
Nikoline Drewsen213
Laura Spuhr Nielsen (Lf)210
Kamilla Gilsgaard202
Mille-Marie Neerup Jensen (Lf)200
Emelie Duvell (XX)200
Aicha Louise Nørregaard (Bh)200
Malthe Oliver Arp175
Amalie Pihl122
Luna Snitgaard (Sp)121
Matilde Drewsen121
Caroline Juul Sperling112
Sofie Pihl (Kv)101
Cecilie Germann Jensen (Bi)101
Karina Bagge Hudtloff Nielsen (Lf)101
Wilma A Johansson100
Isabella Samson (Bh)100
Frederik S Iversen (Ål)100
Emil Friis Pedersen (Sk)100
Hannah Gustafsson (XX)100
Silas Vellier (Lf)100
Mads Marloth (Lf)100
Cromnow Destiny (XX)100
Rasmus E Jensen (Ål)100
Thorunn Mina Ulvedal Arnarson (Bi)100
Oliva Marie Munk (Bh)100
Täppas Blomberg021
Adam Køhler (Od)020
Oliver Kristoffersen (Od)020
Emilie Selmann Børgesen (Kv)020
Moa Luckman (XX)020
Natasja Lisa Kousholt (Bh)020
Mathilde Pedersen (Kv)015
Freja Krogh Krarup (Kv)012
Mathilde Landergren (Kv)011
Nathalie K Hansen (Bh)010
Liva Lahrmer Snedker (Od)010
Malou Celine Hammerich Nielsen (Od)010
Xenia Andersson (Bh)010
Emma L Christensen (Sk)010
Johansson Malva (XX)010
Victoria Melanie Fisker (Od)010
Selma S Grage010
Klara Glerup Bak (Bi)010
Sofie Møller (Bi)010
Freja Klitgaard Larsen (Ål)010
Diana Holm Johansen010
Kaya Rós Brandsson (Kv)003
Karoline Drescher002
Camilla Germann Jensen (Bi)002
Emmalee Andersson (Bh)002
Coco Klokkeblomst Jensen (Kv)001
Mille-Mi Rosenfeldt (Od)001
Rasmus Sejer Christensen (Sk)001
Wilma Bertilsson (XX)001
Sara Sofie Berthelsen (Od)001
Mads Vesterlund (Ål)001
Lina R Nielsen (Sp)001
Malou Cordt (Od)001
Tabea Anne Munk (Bh)001
Emma Fahlström (XX)001
Mia Dahlquist001
Herrmann Casandra (XX)001
Lærke Holm Jensen (Ål)000
Christina Krogh Biel (Kv)000
Britta Lönner (XX)000
Seppe Van Der Haegen (Od)000
Maddie Sophia Fellbæk Culbert000
Ella Løvstrup000
Mickala Ella Bindslev Bade000
Magnus Skovsen (Od)000
Line G Andersen (År)000
Julie Petas (Sp)000
Signe Henriksen (Od)000
Alex Persson (XX)000
Clara Skovgaard (Lf)000
Malou Bak Djervad (Od)000
Kuske. Ungdomsløb sulky,
incl. autostart
Kusk navn1.2.3.
Kamilla Gilsgaard220
Kiki Anemone Kopperup Jensen (Kv)200
Nanna Nielsen (Kv)120
Amalie Pihl110
Mia Halkjær (Sp)110
Jonas Hansen101
Malthe Oliver Arp101
Elisabeth Jørgensen (Sp)101
Cecilie Anov (Bi)100
Luna Snitgaard (Sp)100
Coco Klokkeblomst Jensen (Kv)020
Mathilde Landergren (Kv)011
Maia G. Andersen (År)011
Mads Vesterlund (Ål)010
Nicklas Roed Jeppesen010
Mille-Marie Neerup Jensen (Lf)001
Camilla Samson (Bh)001
Matilde Due Jensen (Sp)001
Juliane Ingdam001
Simone Lindevang (Bh)000
Line G Andersen (År)000
Ponyer, sulky,
incl. ungdomsløb og autostart
Pony navn1.2.3.
Sharifa M (Od)855
Baron V D Japigweg842
Amaya722
Musse Mørk630
Farsøs Katie5106
Thybo's Loke584
Prins G (Kv)531
Katriona M521
Frida427
Ljungens Lady (Kv)425
Elviruss353
Bambola Set353
Skott's Rally321
Ernst Romeo300
Trolleby Melon256
HS Didi Li Pom234
Vedor231
Oberon (Sp)221
Isilon Nirmë213
Sakina M202
Mille (Kv)200
UR Kåre (Lf)200
Lucas (Bh)200
Mormors Susan sv (XX)200
Queen 200
Prins Felix153
H: G. One Direction133
H: G: Sven-Arne126
Kålmans Prinsen121
Åker111
Anton JSA (År)110
Björn Mo102
Laban STR (Od)102
Lisa (Bh)101
LG:s Bugatti101
Gransjöns Kinder101
Mindy (Lf)101
Tysse (Bi)101
Finally101
Sigge (Sp)101
Icemann (Kv)100
Anemone Af Veddinge (Od)100
Frangelico100
Hjortagers Trisse (Bh)100
Ernst Ronaldo (XX)100
Korreborgs Eagle Eye (Lf)100
Månstorps Quatro (XX)100
Käck (Lf)100
Tejas Morian (Ål)100
Lukas II (Lf)100
Bergholdt´s Abby (Kv)022
Flamingo (Kv)021
Smilla (Kv)020
Filippa Mo020
Zickat (Od)020
Candy (Od)020
Carl (Bh)020
Mormors Hedvig sv (XX)020
Fisen (Kv)014
Ernst Malkin011
Dixie II (År)011
Lucil (Ål)011
Donna Allara (Bh)010
Elwis (Od)010
Zingo (Od)010
Mormors Linde010
Felix Smith (År)010
Silje (Od)010
Bella Smidt (Kv)010
Granit II (Od)010
Tarzan Johansen (Ål)010
Wonder (Sk)010
Månstorps Pagadee (XX)010
Pejnarve Yankee (Od)010
Una fra Skovbogård010
Titan Trot (Bi)010
Samba II010
Stjernens Gibell (Kv)003
Cæsar I (Kv)002
Basse (Bh)002
Emmeros Celine (Kv)002
Fie (Kv)001
Consors Ossian (XX)001
Stenstugu Fabian (XX)001
Karamellen (S) (Sk)001
Soolaima (Lf)001
Eddie Star (Od)001
Danstorps Poker001
Ravanelly Silver001
Dolce (Bh)001
John (Lf)001
Nordanåkers Ferlin (XX)001
Cæsar (Od)001
Rosie (Kv)000
Akleia (Bh)000
Mormors Mariam000
Toogoodtobetrue (Od)000
Julius II (År)000
Disney (Od)000
Bobbi (Ål)000
Maxzimus (Bi)000
Röskva (Bi)000
Festina (XX)000
Neith (Bi)000
Hedens Tabina (Sp)000
Tregaardes Cristiano (Od)000
Månstorps Rasken (XX)000
Billy (Lf)000
Rain II (Lf)000