Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato mandag 31. august 2020 Løbsdag 7Resultater
GULLøb nr. 1 Sulky 3.42 1000 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Niels Juel
1FridaLaurits LønstrupSulky3:46,84:08,1 90013:41,64:06,2
6Musse MørkEmilie Austin MunkholmSulky3:22,13:22,1 110023:43,53:23,2
5Baron V D JapigwegMathilde DrescherSulky3:20,03:34,9 104033:43,63:35,0
2FisenMathilde PedersenSulky3:48,03:46,0 98043:44,93:49,5
4Miss Magic Matilde DrewsenSulky3:36,33:37,9 102053:46,33:41,9 g
7Ushayrah Selma CurtisSulky3:14,63:14,6 114063:48,13:20,1 g
3Queen Maddie Sophia Fellbæk CulbertSulky3:42,33:42,0 100073:53,13:53,1
ROSALøb nr. 2 Sulky 2.45 1000 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Niels Juel
8AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:13,02:13,0 124012:44,0*2:12,3
5Katriona MMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky2:55,02:55,8 94022:51,93:02,9
1Farsøs KatieElla LøvstrupSulky3:03,93:09,5 88032:52,73:16,3
7Prins FelixEmilie Austin MunkholmSulky2:54,42:54,4 94042:53,63:04,7
2H: G: Sven-ArneNoah Mathias HolseSulky3:03,93:08,2 88053:01,83:26,6
3Trolleby MelonMathilde DrescherSulky2:29,42:57,5 92064:07,64:29,1
4Thybo's LokeMike DambergSulky2:54,22:55,8 940Udgået
6Isilon NirmëNikoline DrewsenSulky2:54,52:54,5 940Disk
RØDLøb nr. 3 Sulky 2.17 1000 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Niels Juel
7Tip TopMikkel PedersenSulky1:44,21:44,2 132012:17,91:44,5 g
3Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenSulky2:43,82:44,5 84022:20,62:47,4
4Ravanelly SilverMia Louise DahlquistSulky2:25,92:41,0 86032:21,62:44,7
1Bambola SetElla LøvstrupSulky2:41,22:47,9 82042:29,03:01,7
5Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:02,22:02,2 112052:30,42:14,3
6H.G.ArianaNoah Mathias HolseSulky1:57,71:57,7 116062:30,52:09,7
2Mormors LindeSelma CurtisSulky2:47,82:47,8 820Disk
LYS BRUNLøb nr. 4 Sulky 3.20 1400 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Niels Juel
5Musse MørkEmilie Austin MunkholmSulky3:22,13:22,1 138014:36,9*3:20,7
6Ushayrah Selma CurtisSulky3:14,63:14,6 144024:42,63:16,3
3Miss Magic Laurits LønstrupSulky3:36,33:37,9 128034:47,63:44,7
1FisenMathilde PedersenSulky3:48,03:46,0 124044:48,03:52,3
9Katriona MMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky2:55,02:55,8 160054:48,83:00,5
2Queen Mia Louise DahlquistSulky3:42,33:42,0 126065:01,23:59,0
4Baron V D JapigwegMathilde DrescherSulky3:20,03:34,9 1300 Disk-gim
7H: G: Sven-ArneMatilde DrewsenSulky3:03,93:08,2 1480Udgået
8Thybo's LokeMike DambergSulky2:54,22:55,8 1600Udgået
HVIDLøb nr. 5 Sulky 2.30 1400 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Niels Juel
7B.B.S TrogenNoah Mathias HolseSulky2:03,52:20,6 150013:26,52:17,7
5Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenSulky2:43,82:44,5 128023:29,82:43,9
9Tip TopMikkel PedersenSulky1:44,21:44,2 202033:33,91:45,9
2Prins FelixLaurits LønstrupSulky2:54,42:54,4 120043:35,42:59,5
8Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:02,22:02,2 172053:41,62:08,8
4Mormors LindeSelma CurtisSulky2:47,82:47,8 126063:47,33:00,4 g
1Isilon NirmëNikoline DrewsenSulky2:54,52:54,5 120073:58,03:18,3 g
3Bambola SetElla LøvstrupSulky2:41,22:47,9 126084:09,03:17,6
6Ravanelly SilverMia Louise DahlquistSulky2:25,92:41,0 1300 Disk-gim

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne