Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato lørdag 25. juli 2020 Løbsdag 5Resultater
GRØNPrøveløb Prøveløb pony sulky 3.40 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
2CumulusCamilla SamsonPrøveløb pony sulky-3:10,0 10603:23,83:12,3Godkendt ponyg
1Ushayrah Selma CurtisPrøveløb pony sulky-3:40,0 10004:07,84:07,8Godkendt pony
GULLøb nr. 1 Sulky 3.40 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
5MovitzSofie QuistSulky3:15,93:15,0 90012:46,2*3:04,7 g
4Musse MørkElla LøvstrupSulky3:27,13:27,1 84022:49,8*3:22,1
2Queen Matilde DrewsenSulky3:42,33:43,6 78032:59,83:50,5 g
3Miss Magic Laurits LønstrupSulky3:36,33:36,3 82042:59,93:39,4 g
1FisenMathilde PedersenSulky3:56,43:54,8 74053:02,54:06,6
ROSALøb nr. 2 Sulky 2.57 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
1H: G: Sven-ArneEmilie Austin MunkholmSulky3:03,93:16,9 72012:27,53:24,9
5FinallySofie QuistSulky2:12,22:12,2 108022:29,92:18,8 g
4Mormors LindeLaurits LønstrupSulky2:47,82:47,8 84032:31,02:59,8 g
3Bambola SetSelma CurtisSulky2:41,22:53,1 82042:31,63:04,9 g
2Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,32:57,3 80052:40,83:21,0
RØDLøb nr. 3 Sulky 2.29 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
2HedvigEmilie Selmann BørgesenSulky2:38,22:38,1 76011:59,2*2:36,8
3Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:28,4 80022:06,52:38,1 g
5B.B.S TrogenNoah Mathias HolseSulky2:03,52:03,5 96032:18,82:24,6
4ElvirussSofie QuistSulky2:05,72:05,7 94042:22,32:31,4 g
1Ravanelly SilverSelma CurtisSulky2:25,92:43,5 720 Disk-gim
LYS BRUNLøb nr. 4 Sulky 3.37 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
4Musse MørkElla LøvstrupSulky3:27,13:27,1 126014:16,4*3:23,5
1FisenMathilde PedersenSulky3:56,43:54,8 110024:20,13:56,5
3Miss Magic Laurits LønstrupSulky3:36,33:36,3 120034:21,53:37,9
2Queen Matilde DrewsenSulky3:42,33:43,6 116044:22,03:45,9
5H: G: Sven-ArneEmilie Austin MunkholmSulky3:03,9*3:12,9 *134054:29,23:20,9
6MovitzSofie QuistSulky3:15,93:15,0 1340Disk
HVIDLøb nr. 5 Sulky 2.48 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
6AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:14,22:14,2 150013:19,5*2:13,0
5Ravanelly SilverEmilie Austin MunkholmSulky2:25,92:43,5 124023:19,62:41,0
7FinallySofie QuistSulky2:12,22:12,2 152033:21,32:12,4 g
4Mormors LindeLaurits LønstrupSulky2:47,82:47,8 120043:22,62:48,8
1Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,32:57,3 114053:28,03:02,5
3Bambola SetSelma CurtisSulky2:41,22:53,1 116063:28,22:59,5 g rap. urent trav
2Thybo's LokeMike DambergSulky2:54,22:56,8 114073:30,83:04,9 g
SORTLøb nr. 6 Sulky 2.28 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
1HedvigEmilie Selmann BørgesenSulky2:38,22:38,1 112012:54,0*2:35,4
4HS Didi Li PomNicolai HaagensenSulky1:50,02:05,0 142022:56,42:04,2
2Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:28,4 120032:58,42:28,7
3ElvirussSofie QuistSulky2:05,72:05,7 142043:06,42:11,3 g
6Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:02,22:02,2 146053:14,72:13,4 g
5B.B.S TrogenNoah Mathias HolseSulky2:03,52:03,5 1440Disk

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne