Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Bornholms Ponytravklub - BHPT

Løbsdato lørdag 11. juli 2020 TravskoledagResultater
ORANGEPrøveløb Prøveløb monté/Sulky 3.10 700 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
2PusleJulie Sjøholm JensenPrøveløb pony sulky-3:05,2 72012:45,43:49,7Godkendt pony
1CumulusCamilla SamsonRutineløb3:10,0 700Disk
GULLøb nr. 1 Sulky 3.51 900 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Byens Briller og Kontaktlinser
1LucasAicha Louise NørregaardSulky3:45,23:51,2 90013:26,73:49,7
3StarNatasja Lisa KousholtSulky3:47,03:45,0 92023:29,53:47,7
7Donna AllaraXenia AnderssonSulky2:59,72:59,7 116033:31,63:02,4
4Hjortagers TrisseOliva Marie MunkSulky3:32,63:43,4 94043:34,03:47,7
9AkleiaNathalie K HansenSulky2:34,32:34,0 136053:38,22:40,4
8JackiLaura Kofod BagerSulky3:16,32:49,6 122063:57,9*3:15,0
2BasseEmmalee AnderssonSulky3:46,13:46,1 920Disk
5Prieem Balle’s BalderNicole Rømer JensenSulky3:23,93:22,1 1020Disk
6DolceTabea Anne MunkSulky3:18,03:16,8 1060Disk
10Mormor's TurboFiluca Wermelin-LarsenSulky2:26,32:28,2 1400Henvist til dyrlæge
LILLALøb nr. 2 Monté 3.25 1000 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Munks Enterprise
5LisaIsabella SamsonMonté2:37,82:36,4 132013:25,3*2:35,5
4AkleiaNathalie K HansenMonté2:46,12:45,8 124023:33,62:52,3
3FiboXenia AnderssonMonté2:46,52:46,5 124033:36,72:54,8
1DolceTabea Anne MunkMonté3:25,43:25,4 1000 Disk
2PusleJulie Sjøholm JensenMonté3:25,23:23,4 1000Disk
RØDLøb nr. 3 Sulky 3.51 1200 m. Frit HandicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Christian Nørregaard
3Hjortagers TrisseOliva Marie MunkSulky3:32,63:43,4 124014:32,83:40,0
1LucasAicha Louise NørregaardSulky3:45,23:51,2 120024:35,73:49,8
2BasseEmmalee AnderssonSulky3:46,13:46,1 122034:37,93:47,8
6LisaIsabella SamsonSulky2:30,62:29,2 186044:53,42:37,7
5JackiLaura Kofod BagerSulky3:16,32:49,6 164055:05,9*3:06,5
4Prieem Balle’s BalderSeppe Van Der HaegenSulky3:23,93:22,1 1380Disk
7Mormor's TurboFiluca Wermelin-LarsenSulky2:26,32:28,2 1880Udgået
8Isilon Alasse Nathalie K HansenSulky1:55,81:55,8 2400Disk

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne