Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Sydsjællands Ponytrav klub - SPT

Løbsdato søndag 13. oktober 2019 Dagens sponsor: Lone Nielsen (10)Resultater
GULLøb nr. 1 Sulky 4.29 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
3Stjernens GibellKaya Rós BrandssonSulky3:55,63:53,5 96014:19,54:30,3
2RosieChristina Krogh BielSulky4:00,83:59,0 94024:22,14:38,8
4Bella SmidtFrederik Beyer SmidtSulky3:51,03:51,1 98034:22,54:27,9
6Lukas IINanna Holm LarsenSulky3:27,23:46,0 100044:22,94:22,9
7BillyClara SkovgaardSulky3:23,43:39,7 102054:23,64:18,4
5Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,82:57,8 128065:05,33:58,5
1BertramCecilie SoelbergSulky4:32,44:29,9 840DiskGik i stå
8MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:01,4 1240DiskGik i stå
GULLøb nr. 2 Ungdomsløb Sulky 3.31 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
17Anton JSAMia HalkjærUngdomsløb Sulky2:52,72:51,6 104013:09,63:02,3
2Samba IIDiana Holm JohansenUngdomsløb Sulky3:26,73:31,4 84023:09,63:45,7
3FlamingoCoco Klokkeblomst JensenUngdomsløb Sulky3:01,93:01,7 98033:16,43:20,4
4MilleKiki Anemone Kopperup JensenUngdomsløb Sulky3:07,83:27,7 86043:25,23:58,6
20OberonLuna SnitgaardUngdomsløb Sulky2:13,12:17,1 130053:33,92:44,5
1SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,22:58,2 1000Udgået
GULLøb nr. 3 Sulky 4.29 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
3Stjernens GibellKaya Rós BrandssonSulky3:55,63:53,5 116015:05,24:23,1
6Lukas IINanna Holm LarsenSulky3:27,23:46,0 120025:10,44:18,7
2RosieChristina Krogh BielSulky4:00,83:59,0 112035:14,64:40,9
7BillyClara SkovgaardSulky3:23,43:39,7 122045:32,34:32,4
5Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,82:57,8 152056:51,74:30,9
1BertramCecilie SoelbergSulky4:32,44:29,9 1000DiskGik i stå
4Bella SmidtFrederik Beyer SmidtSulky3:51,03:51,1 1160DiskPga galop
8MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:01,4 1480DiskGik i stå
GULLøb nr. 4 Ungdomsløb Sulky 3.31 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
17Anton JSAMia HalkjærUngdomsløb Sulky2:52,72:51,6 122013:56,13:13,5
2Samba IIDiana Holm JohansenUngdomsløb Sulky3:26,73:31,4 100023:59,43:59,4 Hård optagninig i fejlende pony
3FlamingoCoco Klokkeblomst JensenUngdomsløb Sulky3:01,93:01,7 116034:01,83:28,4
4MilleKiki Anemone Kopperup JensenUngdomsløb Sulky3:07,83:27,7 102044:10,44:05,5
20OberonLuna SnitgaardUngdomsløb Sulky2:13,12:17,1 154054:23,12:50,8
1SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,22:58,2 1180Udgået


Du kan e.v.t. printe resultaterne