Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Sydsjællands Ponytrav klub - SPT

Løbsdato lørdag 1. august 2020 SPT Cup 2020Resultater
GULLøb nr. 1 Sulky 4.23 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Travshoppen.dk
1Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky4:20,44:25,9 100014:26,14:26,1
5BillyTobias BirkSulky3:23,43:42,8 118024:54,14:09,2
4LucasAicha Louise NørregaardSulky3:45,23:47,6 116034:55,64:14,8
2Lukas IINanna Holm LarsenSulky3:27,23:43,2 1180Disk
3Cæsar ILærke Møller JørgensenSulky3:55,53:59,1 1100Disk
GULLøb nr. 2 Sulky 3.45 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Ponytravshop.dk
10MovitzEmilie Selmann BørgesenSulky3:04,73:04,7 122013:54,33:12,0
9FieSofie PihlSulky3:16,83:16,3 114023:55,93:26,9
8Hjortagers TrisseOliva Marie MunkSulky3:32,63:38,0 104033:56,33:47,2
7StarNatasja Lisa KousholtSulky3:47,03:45,0 100043:54,83:54,8
6BasseEmmalee AnderssonSulky3:46,13:45,7 1000Diskgim
GULLøb nr. 3 Sulky 3.16 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Travshoppen.dk
12Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,82:56,1 104013:19,53:11,8
15Wonderful WinnieNicolai HaagensenSulky2:36,02:43,3 110023:35,83:16,2
11DolceTabea Anne MunkSulky3:18,03:16,8 100033:37,03:37,0
13IcemannSofie PihlSulky2:56,83:05,9 106043:40,13:27,6
14JackiLaura Kofod BagerSulky3:06,53:04,8 106053:42,43:29,8
GULLøb nr. 4 Sulky 3:00 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Travshoppen.dk
19HedvigSofie QuistSulky2:35,42:35,4 114013:25,23:00,0
20OberonLuna SnitgaardSulky2:13,12:14,8 128023:25,72:40,7
17MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,52:54,1 104033:33,43:25,2
16FlamingoFrederik Beyer SmidtSulky3:00,53:00,5 1000Disk
18Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,32:57,3 1100Disk
GULLøb nr. 5 Monté 3.33 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Ponytravshop.dk
5Dråbe RosendalKarina Bagge Hudtloff NielsenMonté2:48,02:51,3 124013:29,42:48,9
6FiboXenia AnderssonMonté2:46,52:46,5 128023:36,82:49,4
2Bailey DMie DeichmannMonté3:29,43:29,4 102033:39,53:35,2
1Østruplunds JasonMathea JönssonMonté3:35,33:33,3 100043:46,73:46,7
4Miss LucyKatharina LeegaardMonté3:08,73:00,0 118053:51,13:15,8
3PusleJulie Sjøholm JensenMonté3:25,23:23,4 1040DiskGIM
GULLøb nr. 6 Sulky 4.55 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Travshoppen.dk
4BillyTobias BirkSulky3:23,44:54,0 100014:07,34:07,3
1LucasAicha Louise NørregaardSulky3:45,24:55,0 100024:19,24:19,2
5Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky4:20,44:26,0 110034:51,64:25,1
7StarNatasja Lisa KousholtSulky3:47,03:47,0 130045:18,24:04,8
6Cæsar IFreia Møller JørgensenSulky3:55,53:55,0 126055:32,14:23,6
GULLøb nr. 7 Sulky 3.59 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Ponytravshop.dk
3FieSofie PihlSulky3:16,83:55,0 102013:30,93:26,8
1BasseEmmalee AnderssonSulky3:46,13:59,0 100023:53,33:53,3
2Hjortagers TrisseOliva Marie MunkSulky3:32,63:56,0 102033:53,63:49,0
3Lukas IINanna Holm LarsenSulky3:27,23:40,0 108044:22,24:02,8
4MovitzEmilie Selmann BørgesenSulky3:04,73:54,0 1020Disk
GULLøb nr. 8 Sulky 3.42 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Travshoppen.dk
1JackiLaura Kofod BagerSulky3:06,53:42,0 100013:22,43:22,4
4Wonderful WinnieNicolai HaagensenSulky2:36,03:35,0 104023:22,63:14,8
2IcemannSofie PihlSulky2:56,83:40,0 100033:28,63:28,6
3DolceTabea Anne MunkSulky3:18,03:37,0 102043:28,73:24,6
5MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:33,0 104053:39,33:30,9
GULLøb nr. 9 Sulky 3.25 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Ponytravshop.dk
20OberonLuna SnitgaardSulky2:13,13:25,0 100012:44,82:44,8
21HedvigSofie QuistSulky2:35,43:25,0 100022:55,62:55,6
12Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,83:19,0 104033:26,13:18,2
14Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,33:00,0 114043:41,13:13,9
13FlamingoFrederik Beyer SmidtSulky3:00,53:00,0 114054:37,14:03,1
GULLøb nr. 10 Monté 3.51 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Travshoppen.dk
5FiboXenia AnderssonMonté2:46,53:36,0 106013:05,72:55,2
6Dråbe RosendalKarina Bagge Hudtloff NielsenMonté2:48,03:29,0 110023:09,22:52,0
2Miss LucyKatharina LeegaardMonté3:08,73:51,0 100033:15,93:15,9
1PusleJulie Sjøholm JensenMonté3:25,23:51,0 100043:44,73:44,7
3Østruplunds JasonMathea JönssonMonté3:35,33:46,0 102053:48,03:43,5
4Bailey DMie DeichmannMonté3:29,43:39,0 106063:48,73:35,8

Du kan e.v.t. printe resultaterne