Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato lørdag 26. september 2020 Løbsdag 9Resultater
GULLøb nr. 1 Sulky 3.30 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
6CumulusIsabella SamsonSulky3:12,33:10,0 88012:40,7*3:02,6
1Queen Mathilde DrescherSulky3:42,33:53,1 72022:46,73:51,5
3Musse MørkMatilde DrewsenSulky3:20,73:20,7 84032:47,8*3:19,8
5Ushayrah Selma CurtisSulky3:11,13:11,1 88042:50,63:13,9
2Miss Magic Emilie Austin MunkholmSulky3:31,73:31,7 80052:54,73:38,4 g
4Mormors Farbro B.Täppas BlombergSulky3:14,73:14,7 86062:55,03:23,5 g
ROSALøb nr. 2 Sulky 3:08 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
5Katriona MLaurits LønstrupSulky2:55,02:59,8 84012:28,52:56,8
4Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,33:01,8 82022:31,93:05,2
6Prins FelixSelma CurtisSulky2:54,42:58,3 84032:33,73:03,0 g
3H: G: Sven-ArneMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky3:03,93:08,4 80042:33,73:12,1
2TitaniNathalie K HansenSulky3:08,43:08,4 80052:38,53:18,1 g
1Farsøs KatieMatilde DrewsenSulky3:03,93:13,2 78062:38,73:23,5 g
RØDLøb nr. 3 Sulky 2.50 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
5Allgunnens ÄdlaLea DadicSulky2:40,12:40,1 84012:11,6*2:36,7
4Ravanelly SilverMia DahlquistSulky2:25,92:44,0 82022:17,22:47,3
2Mormors LindeElla LøvstrupSulky2:47,82:48,8 80032:17,52:51,9 g
3Bambola SetNikoline DrewsenSulky2:41,22:47,9 82042:17,82:48,0 g
1Thybo's LokeMike DambergSulky2:54,22:55,8 78052:22,73:02,9 g
LYS BRUNLøb nr. 4 Sulky 2.30 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
3Mormors TurboFiluca Wermelin-LarsenSulky2:26,32:30,0 80011:59,32:29,1
5AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:12,32:12,3 90022:00,02:13,3 g
1AkleiaNathalie K HansenSulky2:34,32:36,5 76032:00,72:38,8
4Ljungens LadyMathilde PedersenSulky2:19,62:19,6 86042:11,82:33,3
2LisaIsabella SamsonSulky2:30,62:30,4 80052:16,62:50,8
HVIDLøb nr. 5 Sulky 2:04 800 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
3HS Didi Li PomNicolai HaagensenSulky1:50,02:04,2 80011:35,21:59,0
6Tip TopMikkel PedersenSulky1:44,21:44,5 94021:35,6*1:41,7
2Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:02,22:08,8 78031:38,42:06,2
4Isilon Alasse Nathalie K HansenSulky1:55,81:59,1 84041:44,12:03,9 g
1B.B.S TrogenNoah Mathias HolseSulky2:03,52:12,9 74051:45,92:23,1
5Ernst MalkinCaroline Juul SperlingSulky1:54,51:57,5 8406NC
SORTLøb nr. 6 Sulky 3.20 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
6CumulusNatasja Lisa KousholtSulky3:12,33:10,0 126013:48,2*3:01,1
3Musse MørkMatilde DrewsenSulky3:20,73:20,7 120023:54,0*3:15,0
5Ushayrah Selma CurtisSulky3:11,13:11,1 126033:57,0*3:08,1
2Miss Magic Emilie Austin MunkholmSulky3:31,73:31,7 114044:05,23:35,1
1Queen Mathilde DrescherSulky3:42,33:53,1 102054:05,94:01,1
4Farsøs KatieLaurits LønstrupSulky3:03,93:13,2 1240Diskg
GRÅLøb nr. 7 Sulky 3:08 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
3Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,33:01,8 124013:39,62:57,1
4Katriona MLaurits LønstrupSulky2:55,02:59,8 126023:40,3*2:54,8 g
5Prins FelixSelma CurtisSulky2:54,42:58,3 126033:40,62:55,1
1H: G: Sven-ArneMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky3:03,93:08,4 120043:51,03:12,5
2TitaniNathalie K HansenSulky3:08,43:08,4 120053:56,33:16,9
LILLALøb nr. 8 Sulky 2.48 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
4Ravanelly SilverMia DahlquistSulky2:25,92:44,0 122013:15,92:40,6
5Allgunnens ÄdlaLea DadicSulky2:40,12:40,1 126023:17,0*2:36,3 g
2Mormors LindeElla LøvstrupSulky2:47,82:48,8 120033:20,4*2:47,0
1Thybo's LokeMike DambergSulky2:54,22:55,8 114043:29,63:03,9
3Bambola SetNikoline DrewsenSulky2:41,22:47,9 1200Opgavg
GULLøb nr. 9 Sulky 2.30 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
4Mormors TurboFiluca Wermelin-LarsenSulky2:26,32:30,0 120012:58,72:28,9
3LisaIsabella SamsonSulky2:30,62:30,4 120022:58,7*2:28,9
1AkleiaNathalie K HansenSulky2:34,32:36,5 116033:05,62:40,0
2Wincent WegaTäppas BlombergSulky2:28,32:31,0 120043:07,02:35,8 g
5Ljungens LadyMathilde PedersenSulky2:19,62:19,6 128053:11,52:29,6
ROSALøb nr. 10 Sulky 1.59 1200 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Stutteri Shadow
5Tip TopMikkel PedersenSulky1:44,21:44,5 136012:25,71:47,1
3Isilon Alasse Nathalie K HansenSulky1:55,81:59,1 120022:26,02:01,7
1B.B.S TrogenNoah Mathias HolseSulky2:03,52:12,9 108032:44,42:32,2
4Ernst MalkinCaroline Juul SperlingSulky1:54,51:57,5 122043:00,92:28,3
2Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:02,22:08,8 1100Udgået

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne