Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato lørdag 6. oktober 2018 Åben tilmeldingResultater
GULLøb nr. 1 Sulky 3.30 900 m. Frit grundlagRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
5Trolleby MelonNicolai HaagensenSulky2:29,43:18,3 96012:59,53:07,0 Ureglementeret drivning
1Thybo's CæsarEvita AgerledSulky5:10,24:20,0 72023:00,6*4:10,8
3MilleKiki Anemone Kopperup JensenSulky3:07,83:35,7 88033:06,83:32,3
2FridaKaroline DrescherSulky3:51,83:51,8 82043:18,34:01,8
8SmillaEmilie Selmann BørgesenSulky3:13,03:15,0 96053:19,03:27,3 g
6SimonMathilde PedersenSulky3:05,63:16,8 96063:21,73:30,1
9Batman IMikkel PedersenSulky3:13,83:13,9 98073:22,23:26,3 g
7H: G: Sven-ArneSelma CurtisSulky3:16,83:16,8 96083:27,83:36,5 g
4Farsøs KatieAmalie PihlSulky3:19,83:19,8 940Diskg
BLÅLøb nr. 2 Sulky 2.45 1000 m. Frit grundlagRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
4Sharifa MLaurits LønstrupSulky2:51,02:53,9 94012:40,3*2:50,5
7HS Didi Li PomMalthe Oliver ArpSulky1:50,01:58,5 140022:44,61:57,6
1FlamingoCoco Klokkeblomst JensenSulky3:05,73:06,8 88032:45,13:07,6
3Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenSulky2:58,72:58,7 92042:46,53:01,0
6ElvirussSofie QuistSulky2:13,62:13,6 124052:47,02:14,7 g
8Ernst RomeoKamilla GilsgaardSulky1:47,61:47,6 154062:51,11:51,1 g
2Thybo's LokeMike DambergSulky3:01,23:01,2 92072:55,53:10,8 g
5Korreborgs Eagle EyeNoah Mathias HolseSulky2:39,52:43,1 102082:56,12:52,6 g
GRØNLøb nr. 3 Sulky 3.30 1050 m. Frit grundlagRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
1Thybo's CæsarEvita AgerledSulky5:10,24:20,0 84013:30,5*4:10,6
3MilleKiki Anemone Kopperup JensenSulky3:07,83:35,7 10202NC
4Farsøs KatieAmalie PihlSulky3:19,83:19,8 11003NC
10AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:25,82:25,8 15204NC
6SimonMathilde PedersenSulky3:05,63:16,8 11205NC
8SmillaEmilie Selmann BørgesenSulky3:13,03:15,0 11406NC
7H: G: Sven-ArneSelma CurtisSulky3:16,83:16,8 11207NC
5Trolleby MelonNicolai HaagensenSulky2:29,43:18,3 11208NC
9Batman IMikkel PedersenSulky3:13,83:13,9 11409NC
2FridaEmilie Austin MunkholmSulky3:51,83:51,8 96010NC
GULLøb nr. 4 Sulky 2.35 1100 m. Frit grundlagRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Osted Antik
4Sharifa MLaurits LønstrupSulky2:51,02:53,9 98012:45,7*2:49,1
7Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:10,12:10,1 132022:48,4*2:07,6
3Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenSulky2:58,72:58,7 96032:50,4*2:57,5
5Korreborgs Eagle EyeNoah Mathias HolseSulky2:39,52:43,1 104042:52,42:45,8 g
1FlamingoCoco Klokkeblomst JensenSulky3:05,73:06,8 92052:53,63:08,7
6ElvirussSofie QuistSulky2:13,62:13,6 128063:13,02:30,8 g
2Thybo's LokeMike DambergSulky3:01,23:01,2 940Diskg
8HS Didi Li PomMalthe Oliver ArpSulky1:50,01:58,5 1440Disk-gim
9Ernst RomeoKamilla GilsgaardSulky1:47,61:47,6 1580UdgikHalt

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne