Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Sydsjællands Ponytrav klub - SPT

Løbsdato søndag 30. september 2018 EfterårsgrandprixResultater
GULLøb nr. 1 Monté 3.16 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
2Shanti KMille-Marie Neerup JensenMonté2:51,13:00,0 92012:38,22:52,0
3MerciKatrine PedersenMonté2:25,02:25,8 114022:43,5*2:23,4
1ShaneMathilde Ravnholt DalgaardMonté2:53,23:16,5 840Udgået
GULLøb nr. 2 Sulky 4:00 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
1VeraLina R NielsenSulky4:17,14:00,0 84013:07,9*3:43,7
4BillyClara SkovgaardSulky3:23,43:51,0 88023:21,43:48,9
2BaileiLuna SnitgaardSulky3:58,93:59,3 84033:23,04:01,7
6SmillaEmilie Selmann BørgesenSulky3:13,03:17,5 102043:25,23:21,2
2Samba IIDiana Holm JohansenSulky3:31,33:54,5 86053:27,04:00,7
5MilleKiki Anemone Kopperup JensenSulky3:07,83:36,4 94063:29,73:43,1
GULLøb nr. 3 Sulky 3.44 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
10AmandaLina R NielsenSulky3:21,53:24,1 92013:07,63:23,9
3Lukas IISilas VellierSulky3:27,23:44,5 84023:14,33:51,3
11Batman IMikkel PedersenSulky3:13,83:16,3 96033:20,83:29,2
13FlamingoCoco Klokkeblomst JensenSulky3:05,73:08,5 100043:23,33:23,3
12SimonMathilde PedersenSulky3:05,63:12,7 98053:24,53:28,7
5DixelineWilliam Clifford LundenSulky3:18,03:31,9 90063:26,73:49,7
GULLøb nr. 4 Sulky 3.13 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
17Ripadals AstorKatrine PedersenSulky2:49,02:54,9 110013:12,02:54,5
21JohnMatilde Due JensenSulky2:46,12:50,5 114023:12,72:49,0
1SiggeElisabeth JørgensenSulky2:56,23:13,7 100033:26,23:26,2
20OberonWilliam Clifford LundenSulky2:13,12:27,7 1320Disk-gim
22UR KåreMille-Marie Neerup JensenSulky2:33,52:50,1 1140Disk
GULLøb nr. 5 Monté 3.16 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
2Shanti KMille-Marie Neerup JensenMonté2:51,13:00,0 110013:05,9*2:49,0
4MerciKatrine PedersenMonté2:25,02:25,8 134023:11,9*2:23,2
1ShaneMathilde Ravnholt DalgaardMonté2:53,23:16,5 1000Udgået
3JohnMatilde Due JensenMonté2:53,02:54,4 1120Disk
GULLøb nr. 6 Sulky 4:00 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
1VeraLina R NielsenSulky4:17,14:00,0 100013:45,5*3:45,5
2BaileiLuna SnitgaardSulky3:58,93:59,3 100023:55,2*3:55,2
4BillyClara SkovgaardSulky3:23,43:51,0 104034:04,03:54,6
2Samba IIDiana Holm JohansenSulky3:31,33:54,5 102044:08,34:03,4
6SmillaEmilie Selmann BørgesenSulky3:13,03:17,5 122054:09,23:24,3
5MilleKiki Anemone Kopperup JensenSulky3:07,83:36,4 110064:09,43:46,7
GULLøb nr. 7 Sulky 3.44 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
10AmandaLina R NielsenSulky3:21,53:24,1 110013:46,43:25,8
11Batman IMikkel PedersenSulky3:13,83:16,3 114023:52,43:23,9
3Lukas IISilas VellierSulky3:27,23:44,5 100033:59,23:59,2
13FlamingoCoco Klokkeblomst JensenSulky3:05,73:08,5 120044:00,63:20,5
5DixelineWilliam Clifford LundenSulky3:18,03:31,9 106054:00,93:47,3
12SimonMathilde PedersenSulky3:05,63:12,7 116064:04,03:30,3
GULLøb nr. 8 Sulky 3.13 1120 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
17Ripadals AstorKatrine PedersenSulky2:49,02:54,9 124013:35,52:53,8
21JohnMatilde Due JensenSulky2:46,12:50,5 128023:36,82:49,4
20OberonWilliam Clifford LundenSulky2:13,12:27,7 146033:38,02:29,3
1SiggeElisabeth JørgensenSulky2:56,23:13,7 112043:42,53:18,7
22UR KåreMille-Marie Neerup JensenSulky2:33,52:50,1 128053:53,93:02,7

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne