Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.
Antal 1., 2. og 3. pladser opnået i sæson år 2016
Se e.v.t. i stedet år:
2017 2015
Klubmesterskabet er udelukkende for løb afviklet på egen bane, og udelukkende for egne medlemmer, og ponyer der er registreret som ponyer af klubbens medlemmer.
De mest vindende i klubben er vist med gul baggrundsfarve.
Hvis baggrundsfarven er lyserød, er personen eller ponyen i dag medlem af en anden klub, men har deltaget i løb på banen.
Så er man normalt ikke med i klubmesterskabet. Hvis kusken/rytteren/ponyen var medlem i en periode det aktuelle år, kan der være en undtagelse.
Er der flere med ens 1.,2. og 3. pladser, så bruges 4. og 5. pladser til at finde rækkefølgen.
Listerne herunder
viser alle der har deltaget på banen. Du kan e.v.t. vælge at se
kun klubbens medlemmer og ponyerKuske sulky, incl. autostart.Kusk navn | 1. | 2. | 3. |
Glen Høgsberg Kristensen | 4 | 3 | 2 |
Oliver Jensen | 3 | 0 | 3 |
Cecilie Germann Jensen (Od) | 2 | 4 | 0 |
Melissa N C Vesterholm (År) | 2 | 2 | 2 |
Kamilla Gilsgaard (Ch) | 2 | 1 | 0 |
Stine Rasmussen | 2 | 0 | 4 |
Selma S Grage (Ch) | 2 | 0 | 0 |
Malou Cordt (Od) | 2 | 0 | 0 |
Sidsel Krog Justesen | 1 | 1 | 0 |
Camilla Germann Jensen (Od) | 1 | 1 | 0 |
Nathalie Jensen | 1 | 1 | 0 |
Magnus Nielsen | 1 | 0 | 2 |
Rasmus M Lassen (År) | 1 | 0 | 2 |
Rasmus E Jensen (Ål) | 1 | 0 | 1 |
Katrine Pedersen (Sp) | 1 | 0 | 1 |
Morten Møller (Lf) | 1 | 0 | 0 |
Laura Spuhr Nielsen (Lf) | 1 | 0 | 0 |
Mads Vesterlund (Ål) | 1 | 0 | 0 |
Oliver Juul Sperling (Ch) | 1 | 0 | 0 |
Victoria Melanie Fisker (Od) | 1 | 0 | 0 |
Coco Klokkeblomst Jensen (Kv) | 1 | 0 | 0 |
Sara Kristensen (År) | 1 | 0 | 0 |
Aija Andersen (Kv) | 0 | 2 | 2 |
Mille-Marie Neerup Jensen (Lf) | 0 | 2 | 1 |
Nanna Nielsen (Kv) | 0 | 1 | 3 |
Signe Scherphof | 0 | 1 | 2 |
Emily S. Bang Pedersen (Bi) | 0 | 1 | 1 |
Mads Steen Biering Petersen (Od) | 0 | 1 | 1 |
Ida Marie Absalonsen Heeris (Ch) | 0 | 1 | 1 |
Emma Andersen (Sk) | 0 | 1 | 0 |
Sara Sofie Berthelsen (Od) | 0 | 1 | 0 |
Adam Køhler (Od) | 0 | 1 | 0 |
Freja E Andersen (År) | 0 | 1 | 0 |
Oliva Marie Munk (Bh) | 0 | 1 | 0 |
Sabine Mortensen (Lf) | 0 | 1 | 0 |
Madeline Josefine Myrup (Od) | 0 | 1 | 0 |
Emil Friis Pedersen | 0 | 1 | 0 |
Phillip D Bang Pedersen (Bi) | 0 | 1 | 0 |
Diana Holm Johansen (Lf) | 0 | 1 | 0 |
Jasmin Sørensen (Od) | 0 | 0 | 1 |
Cecilie Anov (Bi) | 0 | 0 | 0 |
Klara Glerup Bak (Bi) | 0 | 0 | 0 |
Victoria Larsen (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Line G Andersen (År) | 0 | 0 | 0 |
Emma L Christensen | 0 | 0 | 0 |
Emilie J Fribo (Od) | 0 | 0 | 0 |
Maia G. Andersen (År) | 0 | 0 | 0 |
Sif Berggreen Larsen | 0 | 0 | 0 |
Liva Lahrmer Snedker (Od) | 0 | 0 | 0 |
Sofie Stamhus (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Emma Bruun Hansen (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Kiki Anemone Kopperup Jensen (Kv) | 0 | 0 | 0 |
Clara Skovgaard (Lf) | 0 | 0 | 0 |
Oliver Pierson (Od) | 0 | 0 | 0 |
Maria Blæsbjerg (Lf) | 0 | 0 | 0 |
Clara Mignon Lund (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Martin Jørgensen (Od) | 0 | 0 | 0 |
Nikita Haugstrup (Od) | 0 | 0 | 0 |
|
Monté ryttere, incl. autostartRytter navn | 1. | 2. | 3. |
Sif Berggreen Larsen | 3 | 0 | 0 |
Mathilde Caroline Zacho Kühnel (Sp) | 1 | 1 | 2 |
Camilla Svendsen | 0 | 2 | 3 |
Catrine Plejdrup | 0 | 1 | 2 |
Noah Nickolai Kirkegård (Od) | 0 | 1 | 1 |
|
Ponyer, sulky, incl. ungdomsløb og autostartPony navn | 1. | 2. | 3. |
Kenzo Sujaki | 4 | 3 | 2 |
Manse | 3 | 0 | 3 |
Olympia's Jesschiwa | 2 | 0 | 0 |
Kålmans Prinsen (Ch) | 2 | 0 | 0 |
Tysse (Od) | 1 | 3 | 0 |
Felix II | 1 | 1 | 0 |
Emmeros Celine (Kv) | 1 | 1 | 0 |
Djam (Od) | 1 | 0 | 2 |
Rødfræsen | 1 | 0 | 2 |
Attila | 1 | 0 | 2 |
Miré (År) | 1 | 0 | 1 |
Lucil (Ål) | 1 | 0 | 0 |
Käck (Lf) | 1 | 0 | 0 |
Vita (År) | 1 | 0 | 0 |
Una fra Skovbogård (Ch) | 1 | 0 | 0 |
Gransjöns Kinder (Ch) | 1 | 0 | 0 |
Chico (År) | 1 | 0 | 0 |
Tejas Morian (Od) | 1 | 0 | 0 |
Silja (Ch) | 1 | 0 | 0 |
Mormors P. Stjärna (Od) | 1 | 0 | 0 |
Ripadals Astor (Sp) | 1 | 0 | 0 |
Mindy (Lf) | 1 | 0 | 0 |
Micklas | 1 | 0 | 0 |
Pejnarve Yankee (Od) | 1 | 0 | 0 |
Flamingo (Kv) | 1 | 0 | 0 |
Azurra | 1 | 0 | 0 |
Rikke Fra Tvorup | 0 | 2 | 1 |
Bådsgårds Barcardi | 0 | 2 | 0 |
Samba (År) | 0 | 2 | 0 |
Nanna (Lf) | 0 | 1 | 1 |
Jolly (Od) | 0 | 1 | 1 |
Vedor (Ch) | 0 | 1 | 1 |
Amaya (XX) | 0 | 1 | 1 |
Elviruss (Lf) | 0 | 1 | 1 |
Mumrik (Bi) | 0 | 1 | 1 |
Atlanta Nyholm (Ch) | 0 | 1 | 1 |
Neith (Od) | 0 | 1 | 0 |
Ernst Romeo (Ch) | 0 | 1 | 0 |
Eddie Star (Od) | 0 | 1 | 0 |
Samba II (Ch) | 0 | 1 | 0 |
Hjortagers Trisse (Bh) | 0 | 1 | 0 |
Noller (Lf) | 0 | 1 | 0 |
Enzo (Od) | 0 | 1 | 0 |
Granit II (Od) | 0 | 1 | 0 |
Ramid (Lf) | 0 | 1 | 0 |
Wendy (År) | 0 | 1 | 0 |
Oliver (Bi) | 0 | 1 | 0 |
Fryns (Kv) | 0 | 0 | 2 |
HS Didi Li Pom (Ch) | 0 | 0 | 2 |
Fudge (Ål) | 0 | 0 | 1 |
Hedens Turbo | 0 | 0 | 1 |
Cæsar (Od) | 0 | 0 | 1 |
Mr Beatles (År) | 0 | 0 | 1 |
Oberon (Sp) | 0 | 0 | 1 |
Goliath (Od) | 0 | 0 | 0 |
Max | 0 | 0 | 0 |
Picasso | 0 | 0 | 0 |
Julius II (År) | 0 | 0 | 0 |
Manse Star STR (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Titan Trot (Bi) | 0 | 0 | 0 |
Dixie II (År) | 0 | 0 | 0 |
Zingo (Od) | 0 | 0 | 0 |
Candy (Od) | 0 | 0 | 0 |
Bobbi (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Lukas II (Lf) | 0 | 0 | 0 |
Nougat (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Nilu (Bi) | 0 | 0 | 0 |
Stettenborgs Jack (Od) | 0 | 0 | 0 |
Mille (Kv) | 0 | 0 | 0 |
Vokal From (Ål) | 0 | 0 | 0 |
Billy (Lf) | 0 | 0 | 0 |
Fidell (Od) | 0 | 0 | 0 |
Felix (Lf) | 0 | 0 | 0 |
|
Monté Ponyer, incl. ungdomsløb og autostartPony navn | 1. | 2. | 3. | Zico C.C. | 3 | 0 | 0 |
Søndervangs Zita | 1 | 1 | 2 |
Disney (Od) | 0 | 2 | 3 |
Ebba | 0 | 1 | 2 |
Liljelunds Desire'e (Od) | 0 | 1 | 0 |
Sofus (Od) | 0 | 0 | 1 |
|