Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato søndag 14. juni 2020 Almindelig løbsdagResultater
GULLøb nr. 1 Sulky 2.19 1000 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Johndal Hestestutteri
4Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:05,92:05,9 110012:14,7*2:02,5
2Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:32,6 92022:20,22:32,4 g
3FinallySofie QuistSulky2:18,72:18,7 100032:26,62:26,6 g
5Ernst MalkinCaroline Juul SperlingSulky1:54,51:58,1 118042:44,72:19,6
1Bambola SetMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky2:41,22:53,8 800
BLÅLøb nr. 2 Sulky 3.33 1000 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Johndal Hestestutteri
5H: G: Sven-ArneNoah Mathias HolseSulky3:03,93:23,8 104013:43,03:34,4
4Musse MørkEmilie Austin MunkholmSulky3:28,23:28,8 102023:43,33:38,9
1FisenMathilde PedersenSulky4:04,74:09,4 86033:43,44:19,8
3Baron V D JapigwegMathilde DrescherSulky3:20,03:32,6 100043:47,83:47,8
2FridaElla LøvstrupSulky3:46,84:08,1 86053:49,04:26,3
RØDLøb nr. 3 Sulky 3:00 1000 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Johndal Hestestutteri
4Thybo's LokeMike DambergSulky3:00,23:00,3 100012:56,6*2:56,6
7AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:19,82:15,8 132022:57,6*2:14,5
2Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,33:05,4 98032:59,53:03,2
6Katriona MSelma CurtisSulky2:55,02:58,6 100043:03,23:03,2
5Mormors LindeElla LøvstrupSulky2:51,12:58,6 100053:09,53:09,5 g
1Farsøs KatieMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky3:03,93:09,5 94063:16,73:29,3 g
3Prins FelixMathilde DrescherSulky2:59,93:04,0 98073:29,03:33,3
GRØNLøb nr. 4 Sulky 2.19 1400 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Johndal Hestestutteri
3Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:05,92:05,9 15401NC
2FinallySofie QuistSulky2:18,72:18,7 14002NC
4HS Didi Li PomNicolai HaagensenSulky1:50,02:03,3 15803NC
1Bambola SetMaddie Sophia Fellbæk CulbertSulky2:41,22:53,8 11204NC
5Ernst MalkinCaroline Juul SperlingSulky1:54,51:58,1 16405NC
HVIDLøb nr. 5 Sulky 3.29 1400 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Johndal Hestestutteri
2Baron V D JapigwegSelma CurtisSulky3:20,03:32,6 138014:46,73:27,8
4H: G: Sven-ArneNoah Mathias HolseSulky3:03,93:23,8 144024:55,43:25,1
3Musse MørkEmilie Austin MunkholmSulky3:28,23:28,8 140034:58,73:33,4
5Farsøs KatieElla LøvstrupSulky3:03,93:09,5 154045:04,73:17,9
1FridaMathilde DrescherSulky3:46,84:08,1 118056:36,25:35,8
SORTLøb nr. 6 Sulky 3:00 1400 m. Frit handicap med middeldistanceRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Johndal Hestestutteri
3Thybo's LokeMike DambergSulky3:00,23:00,3 140014:03,9*2:54,2
4Mormors LindeSelma CurtisSulky2:51,12:58,6 142024:04,42:52,1
1Björn MoNicolai HaagensenSulky2:39,33:05,4 136034:10,63:04,3
2Prins FelixEmilie Austin MunkholmSulky2:59,93:04,0 136044:10,73:04,3
6AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:19,8*2:19,8 *180054:12,32:20,2
5Katriona MNoah Mathias HolseSulky2:55,02:58,6 142064:12,32:57,7

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne