Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato lørdag 4. maj 2019 DM for kuske (4)Resultater
GULLøb nr. 1 Sulky 3.29 1000 m. Er meldtRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Tarok Museets DM-kuske præsenteret af Trav Discount
9Bambola SetSofie QuistSulky2:41,22:53,9 120013:21,72:48,1
7CandyLaura Spuhr NielsenSulky3:04,13:11,2 110023:22,83:04,4
6Farsøs KatieNoah Mathias HolseSulky3:14,73:16,3 106033:23,4*3:11,9
8Anemone Af VeddingeNathalie K HansenSulky2:54,53:01,3 116043:24,42:56,2 g
3Felix SmithEmil Friis PedersenSulky3:26,43:29,9 100053:28,63:28,6
4Baron V D JapigwegFrederik S IversenSulky3:20,03:25,3 102063:35,23:31,0
2H: G. One DirectionSofie MøllerSulky3:53,83:54,5 90073:35,23:59,1
1FridaLiva Lahrmer SnedkerSulky3:46,83:56,9 88083:41,84:12,0
10Trolleby MelonLina R NielsenSulky2:29,42:53,4 120094:10,43:28,7
5H: G: Sven-ArneLine G AndersenSulky3:16,83:18,8 1060Opgav
BLÅLøb nr. 2 Sulky 2.35 1000 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Tarok Museet
7OberonLuna SnitgaardSulky2:13,12:21,1 110012:29,32:15,7
3ElwisAdam KøhlerSulky2:17,02:33,4 102022:29,72:26,8
2Sharifa MNoah Mathias HolseSulky2:34,72:35,1 100032:30,1*2:30,1 g
9Gransjöns KinderCaroline Juul SperlingSulky2:14,12:18,2 112042:32,32:16,0 g
6AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:21,72:21,7 110052:38,12:23,7
5Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:26,5 106062:40,72:31,6
8Prins GNanna NielsenSulky2:13,72:19,5 112072:45,82:28,0 g
1Thybo's LokeMike DambergSulky3:00,23:03,0 840Udgået
4Axl WeeLiva Lahrmer SnedkerSulky2:30,02:30,0 1040Disk
RØDLøb nr. 3 Sulky 3.18 1000 m. Er meldtRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Tarok Museets DM-kuske præsenteret af Trav Discount
7Laban STRFrederik S IversenSulky2:52,92:52,9 114013:08,0*2:44,9 g
3Felix SmithNathalie K HansenSulky3:26,43:29,9 94023:09,9*3:22,0
2H: G. One DirectionSofie QuistSulky3:53,83:54,5 84033:10,5*3:46,8
5H: G: Sven-ArneLaura Spuhr NielsenSulky3:16,83:18,8 100043:15,5*3:15,5
4Baron V D JapigwegNoah Mathias HolseSulky3:20,03:25,3 96053:19,03:27,3
10BobbiLiva Lahrmer SnedkerSulky2:19,82:32,2 130063:24,12:37,0 g
9ZingoSofie MøllerSulky2:33,82:43,6 122073:25,72:48,6
8Dixie IIEmil Friis PedersenSulky2:51,22:52,1 116083:40,03:09,7
1FridaLina R NielsenSulky3:46,83:56,9 840Disk
6Båtares GrimLine G AndersenSulky2:29,42:53,3 1140Henvist til prøveløb
GRØNLøb nr. 4 Ungdomsløb Sulky 2.55 1000 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Tarok Museet
2OberonLuna SnitgaardUngdomsløb Sulky2:13,12:21,1 124012:47,72:15,2 g
1Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenUngdomsløb Sulky2:55,32:55,3 100022:51,7*2:51,7
3Prins GNanna NielsenUngdomsløb Sulky2:13,72:19,5 1260Disk-gim
HVIDLøb nr. 5 Sulky 2.33 1000 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Tarok Museet
3Sharifa MNoah Mathias HolseSulky2:34,72:35,1 98012:30,2*2:33,3
2Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenSulky2:55,32:55,3 88022:31,6*2:52,3
9Ernst MalkinCaroline Juul SperlingSulky1:54,51:57,3 130032:33,51:58,1 g
4ElwisAdam KøhlerSulky2:17,02:33,4 100042:34,22:34,2 g
8Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:07,62:08,2 120052:35,12:09,3
1Thybo's LokeOliver KristoffersenSulky3:00,23:03,0 840Udgået
5Axl WeeLiva Lahrmer SnedkerSulky2:30,02:30,0 1020Disk
6Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:26,5 1040Disk
7Prins GNanna NielsenSulky2:13,72:19,5 1100Udgået
SORTLøb nr. 6 Sulky 3.16 1000 m. Er meldtRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Tarok Museets DM-kuske præsenteret af Trav Discount
3Anemone Af VeddingeEmil Friis PedersenSulky2:54,53:01,3 108013:05,7*2:51,9
2CandySofie MøllerSulky3:04,13:11,2 102023:06,8*3:03,1 g
7Laban STRLina R NielsenSulky2:52,92:52,9 114033:41,13:13,9
10BobbiNoah Mathias HolseSulky2:19,82:32,2 128043:14,72:32,1
4Bambola SetFrederik S IversenSulky2:41,22:53,9 112053:20,42:58,9
8Dixie IINathalie K HansenSulky2:51,22:52,1 114063:29,93:04,1
9ZingoLaura Spuhr NielsenSulky2:33,82:43,6 120073:33,42:57,8
5Trolleby MelonLine G AndersenSulky2:29,42:53,4 114083:42,33:15,0
1Farsøs KatieLiva Lahrmer SnedkerSulky3:14,73:16,3 1000Disk
6Båtares GrimSofie QuistSulky2:29,42:53,3 1140Udgået

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!
Du kan e.v.t. printe resultaterne