Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato lørdag 6. april 2019 3. løbsdag på Lunden (4)Resultater
GULLøb nr. 1 Sulky 3.59 800 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Kolberg Kød
3Baron V D JapigwegSelma CurtisSulky3:20,03:25,1 94013:17,93:30,5
5Farsøs KatieEmilie Austin MunkholmSulky3:18,03:18,0 96023:19,83:28,1
2H: G. One DirectionKaroline DrescherSulky3:53,83:53,8 82033:22,74:07,2
6FlamingoMathilde PedersenSulky3:05,73:07,6 102043:29,63:25,5 g
7Thybo's LokeMalthe Oliver ArpSulky3:00,23:00,2 106053:30,73:18,8
1FridaAmalie PihlSulky3:46,83:59,4 800Diskg
4H: G: Sven-ArneMike DambergSulky3:16,83:20,9 960Diskg
BLÅLøb nr. 2 Sulky 2.54 800 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Kolberg Kød
1Bambola SetLaurits LønstrupSulky2:41,22:54,1 80012:21,42:56,8
2Trolleby MelonNicolai HaagensenSulky2:29,42:53,0 80022:21,62:57,0
3Sharifa MNoah Mathias HolseSulky2:35,62:35,6 90032:23,92:39,9 g
6ElvirussSofie QuistSulky2:12,72:12,7 104042:24,62:19,0 g
4Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:24,8 96052:26,52:32,6
5AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:21,72:21,7 98062:37,02:40,2
GRØNLøb nr. 3 Sulky 3.25 1200 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Kolberg Kød
1FridaLaurits LønstrupSulky3:46,83:59,4 102013:59,23:54,5
4H: G: Sven-ArneAmalie PihlSulky3:16,83:20,9 122024:00,13:16,8 g
5Farsøs KatieEmilie Austin MunkholmSulky3:18,03:18,0 124034:06,43:18,7 g
3Baron V D JapigwegSelma CurtisSulky3:20,03:25,1 120044:13,23:31,0
7Thybo's LokeMike DambergSulky3:00,23:00,2 136054:20,53:11,5 g
2H: G. One DirectionKaroline DrescherSulky3:53,83:53,8 106064:29,24:14,0
6FlamingoMathilde PedersenSulky3:05,73:07,6 1320Udgik
GRÅLøb nr. 4 Sulky 2.35 1200 m. Frit handicapRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Kolberg Kød
3Sharifa MNoah Mathias HolseSulky2:35,62:35,6 120013:12,62:40,5
1Bambola SetMalthe Oliver ArpSulky2:41,22:54,1 106023:16,73:05,6
2Trolleby MelonNicolai HaagensenSulky2:29,42:53,0 108033:16,83:02,2
6ElvirussSofie QuistSulky2:12,72:12,7 140043:23,12:25,1
4Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:24,8 1280Disk-gim
5AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:21,72:21,7 1320Diskg


Du kan e.v.t. printe resultaterne