Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Bornholms Ponytravklub - BHPT

Løbsdato lørdag 10. august 2019 Åben stald (2)Resultater
GULLøb nr. 1 Sulky 3.33 1060 m. HareRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
4AkleiaNathalie K HansenSulky2:37,02:43,1 138013:45,12:43,1
5LisaIsabella SamsonSulky2:36,62:36,6 146023:56,82:42,2
1Hjortagers TrisseOliva Marie MunkSulky3:32,63:32,6 108034:05,13:46,9
2DolceTabea Anne MunkSulky3:18,43:20,2 1160Disk
3Donna AllaraXenia AnderssonSulky3:12,53:17,8 1140Disk
BLÅLøb nr. 2 Monte 3.35 900 m. SkildpaddeRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
8LisaIsabella SamsonMonte2:43,82:43,8 120013:16,52:43,8
7AkleiaNathalie K HansenMonte2:51,22:51,2 114023:18,02:53,7
1Østruplunds JasonMathea JönssonMonte3:35,33:35,3 92033:24,23:42,0
2PusleJulie Sjøholm JensenMonte3:25,33:25,3 98043:25,03:29,2
3UncasNicole Rømer JensenMonte3:22,13:22,1 980Udgået
4BacardiFiluca Wermelin-LarsenMonte3:21,73:20,0 960Udgået
5Donna AllaraEmmalee AnderssonMonte3:18,93:18,9 980Udgået
6FiboXenia AnderssonMonte3:02,93:02,9 1080Disk
GRØNLøb nr. 4 Sulky 4:00 1020 m. SkildpaddeRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
6TitaniNathalie K HansenSulky3:13,03:14,7 128014:09,23:14,7
3CarlNatasja Lisa KousholtSulky3:54,53:54,5 104024:22,44:12,3
5SmilaJulie Sjøholm JensenSulky3:46,33:46,3 112034:24,13:55,8
1Røgens AmalieFiluca Wermelin-LarsenSulky4:03,94:03,9 100044:27,04:27,0
4BasseEmmalee AnderssonSulky3:46,63:51,2 108054:28,74:08,8
2StarSigne Lindevang HansenSulky4:14,44:00,0 102064:52,84:47,1
HVIDLøb nr. 5 Show løb 4:00 1020 m. Bestyrelse matchRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
2StarTabea Anne MunkShow løb4:14,44:00,0 10201NC
3CarlNatasja Lisa KousholtShow løb3:54,53:54,5 10402NC
9LisaIsabella SamsonShow løb2:36,62:36,6 15603NC
4BasseEmmalee AnderssonShow løb3:46,63:51,2 10604NC
7DolceTabea Anne MunkShow løb3:18,43:20,2 12205NC
6Hjortagers TrisseOliva Marie MunkShow løb3:32,63:32,6 11606NC
5SmilaJulie Sjøholm JensenShow løb3:46,33:46,3 10807NC
1LucasAicha Louise NørregaardShow løb4:12,24:14,5 960Disk
8Donna AllaraXenia AnderssonShow løb3:12,53:17,8 1240Udgået


Du kan e.v.t. printe resultaterne