Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Sydsjællands Ponytrav klub - SPT

Løbsdato søndag 27. september 2020 Løbsdag Grand PrixResultater
GULLøb nr. 1 Sulky 3.51 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
3Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky4:19,74:11,3 78013:24,04:21,5
9FieSofie PihlSulky3:16,83:15,5 100023:39,03:39,0
7MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:25,5 94033:43,93:58,2
6Thybo's CæsarKira Merete FrostSulky3:55,23:58,2 82043:50,34:40,9
4Lukas IINanna Holm LarsenSulky3:27,23:44,8 86053:52,44:30,2
8BillyTobias BirkSulky3:23,43:51,1 84063:56,74:41,8
GULLøb nr. 2 Monté 2.51 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
4Dråbe RosendalKarina Bagge Hudtloff NielsenRutineløb2:48,02:41,3 90012:35,42:52,7
2Bailey DMie DeichmannRutineløb3:11,63:11,6 74022:38,53:34,2
3Miss LucyKatharina LeegaardRutineløb2:51,42:51,4 84032:43,63:14,8
5Rain IIClara Winther VeelRutineløb2:04,42:11,8 108043:09,82:55,7
GULLøb nr. 3 Sulky 2.54 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
13IcemannSofie PihlSulky2:56,83:12,4 76012:34,33:23,0
21Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenSulky2:43,02:43,0 90022:44,73:03,0
12Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,83:00,7 80032:45,73:27,1
10MovitzEmilie Selmann BørgesenSulky2:56,32:54,8 84042:47,23:19,0
19HedvigSofie QuistSulky2:32,92:37,1 94052:47,62:58,3
20OberonLuna SnitgaardSulky2:13,12:15,8 108062:54,42:41,5
GULLøb nr. 4 Sulky 3.44 1000 m. Grand Prix løbRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
3Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky4:19,74:11,3 90013:58,34:24,8
5IsmileLucka Anne Ambrosia PedersenSulky3:28,93:28,9 108024:01,43:43,5
9FieSofie PihlSulky3:16,83:15,5 114034:04,13:34,1
7MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:25,5 110044:05,73:43,4
8BillyTobias BirkSulky3:23,43:51,1 96054:11,34:21,8
4Lukas IINanna Holm LarsenSulky3:27,23:44,8 100064:12,44:12,4
6Thybo's CæsarKira Merete FrostSulky3:55,23:58,2 94074:15,64:31,9
GULLøb nr. 5 Sulky 2.54 1000 m. Grand Prix løbRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
13IcemannSofie PihlSulky2:56,83:12,4 90013:05,63:26,2
21Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenSulky2:43,02:43,0 106023:09,82:59,1
19HedvigEmilie Selmann BørgesenSulky2:32,92:37,1 110033:10,92:53,5
10MovitzSofie QuistSulky2:56,32:54,8 100043:17,33:17,3
12Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,83:00,7 96053:22,23:30,6
20OberonLuna SnitgaardSulky2:13,12:15,8 128063:29,72:43,8
GULLøb nr. 6 Monté 2.51 1000 m. Grand Prix løbRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
4Dråbe RosendalKarina Bagge Hudtloff NielsenMonté2:48,02:41,3 106013:01,72:51,4
3Miss LucyKatharina LeegaardMonté2:51,42:51,4 100023:15,13:15,1
2Bailey DMie DeichmannMonté3:11,63:11,6 90033:18,83:40,9
5Rain IIClara Winther VeelMonté2:11,82:11,8 130043:39,72:49,0
6IsmileLucka Anne Ambrosia PedersenMonté3:39,63:39,6 78053:48,24:52,6

Du kan e.v.t. printe resultaterne