Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Sydsjællands Ponytrav klub - SPT

Løbsdato søndag 29. september 2019 Der kan ikke tilmeldes samme ekviage i begge Grand Prix løb inde for sammen kategori. Dagens sponsor (10)Resultater
GULLøb nr. 1 Show løb 4.21 840 m. Kuske 7-18årRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
3Bådsgårds SudokuSilas VellierShow løb4:20,44:21,5 84014:20,55:10,1
4Lukas IIKarina Bagge Hudtloff NielsenShow løb3:27,23:44,7 98024:22,34:27,7
5BillyEja SidorShow løb3:23,43:37,6 100034:23,74:23,7
12Hedens TabinaJulie PetasShow løb2:51,82:57,8 124044:28,53:36,5
GULLøb nr. 3 Ungdomsløb Sulky 3.31 840 m. Kuske 16-25årRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
17Anton JSAMia HalkjærUngdomsløb Sulky2:52,72:55,1 102013:06,43:02,7
21JohnMatilde Due JensenUngdomsløb Sulky2:39,02:38,8 112023:16,72:55,6
1SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,22:57,5 100033:33,43:33,4
2Samba IIDiana Holm JohansenUngdomsløb Sulky3:26,73:31,4 840Udgik
GULLøb nr. 7 Show løb 4.21 1000 m. Grand prix Kuske 7-18årRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
3Bådsgårds SudokuSilas VellierShow løb4:20,44:21,5 100014:58,34:58,3
4Lukas IIKarina Bagge Hudtloff NielsenShow løb3:27,23:44,7 116024:59,14:17,8
5BillyEja SidorShow løb3:23,43:37,6 120035:02,44:12,0
12Hedens TabinaJulie PetasShow løb2:51,82:57,8 146045:37,23:51,0
GULLøb nr. 8 Ungdomsløb Sulky 3.31 1000 m. Grand prix Kuske 16-25 årRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
17Anton JSAMia HalkjærUngdomsløb Sulky2:52,72:55,1 120013:34,22:58,5
21JohnMatilde Due JensenUngdomsløb Sulky2:39,02:38,8 132023:44,02:49,7
1SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,22:57,5 118034:22,43:42,4
2Samba IIDiana Holm JohansenUngdomsløb Sulky3:26,73:31,4 1000Udgik
GULLøb nr. 9 Show løb 3.20 1000 m. Grand prix Rytter 7-18årRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
4Candy ll Emmelie Carlsen Show løb-3:00,0 112014:43,84:13,4
2UpseVictoria Brahe SaltenShow løb-3:20,0 100024:47,94:47,9
1Petit Thilde Carlsen Show løb4:43,83:20,0 100034:49,84:49,8
3Sheriff Cecilie Rasmussen Show løb-3:00,0 1120DiskUreagerlig
GULLøb nr. 10 Ungdomsløb Monte 2.46 1000 m. Grand prix Rytter 16-25 årRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
6NilsMia HalkjærUngdomsløb Monte2:15,92:22,0 116013:10,02:43,8
5JohnMatilde Due JensenUngdomsløb Monte2:53,02:46,6 1000Disk


Du kan e.v.t. printe resultaterne