Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Sydsjællands Ponytrav klub - SPT

Løbsdato lørdag 18. maj 2019 40års Jubilæum (10)Resultater
GULLøb nr. 1 Ungdomsløb Sulky 3.11 1000 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: SPT Kelds Mindeløbsdag
2JohnMatilde Due JensenUngdomsløb Sulky2:39,02:41,2 118013:18,22:48,0
1SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,23:11,5 100023:37,93:37,9
3OberonLuna SnitgaardUngdomsløb Sulky2:13,12:20,3 136034:01,92:57,9
GULLøb nr. 2 Show løb 4.29 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: SPT Kelds Mindeløbsdag
1Bådsgårds SudokuSilas VellierShow løb4:29,64:37,3 82013:54,04:45,4
2RosieCecilie SoelbergShow løb4:12,94:12,9 90023:55,24:21,3
3TarokMathilde PedersenShow løb3:24,04:00,0 940Udgået
4Lukas IINanna Holm LarsenShow løb3:27,23:57,0 960Disk
GULLøb nr. 3 Sulky 3.54 840 m. RekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: SPT Kelds Mindeløbsdag
4BillyClara SkovgaardSulky3:23,43:43,8 88013:26,13:54,2
1Samba IIDiana Holm JohansenSulky3:31,33:54,8 84023:28,14:07,7
5VeraLina R NielsenSulky3:43,73:43,7 88033:34,64:03,9
6SmillaMikkel PedersenSulky3:13,03:18,7 980Udgået
7Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,82:52,3 1040Disk-gim
GULLøb nr. 4 Ungdomsløb Sulky 3.11 1000 m. 40 års jubilæumsløbRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: SPT Kelds Mindeløbsdag
3JohnMatilde Due JensenUngdomsløb Sulky2:39,02:41,2 118013:22,92:51,9
1SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,23:11,5 100023:25,43:25,4
2FlamingoCoco Klokkeblomst JensenUngdomsløb Sulky3:05,73:09,6 100033:27,63:27,6
4OberonLuna SnitgaardUngdomsløb Sulky2:13,12:20,3 136043:30,32:34,6
GULLøb nr. 5 Sulky 4.29 1000 m. 40 års JubilæumsløbRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: SPT Kelds Mindeløbsdag
5Samba IIDiana Holm JohansenSulky3:31,33:54,8 114014:50,04:14,4
2RosieCecilie SoelbergSulky4:12,94:12,9 106024:50,74:34,2
4Lukas IINanna Holm LarsenSulky3:27,23:57,0 114034:53,74:17,6
1Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky4:29,64:37,3 98044:53,84:59,8
3TarokMathilde PedersenSulky3:24,04:00,0 1120Udgået
GULLøb nr. 6 Sulky 3.43 1000 m. 40 års jubilæumsløbRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: SPT Kelds Mindeløbsdag
4BillyClara SkovgaardSulky3:23,43:43,8 100013:47,13:47,1
7FlamingoCoco Klokkeblomst JensenSulky3:05,73:09,6 118023:53,43:17,8
5VeraLina R NielsenSulky3:43,73:43,7 100034:13,64:13,6
6SmillaMikkel PedersenSulky3:13,03:18,7 1120Udgået
8Hedens TabinaJulie PetasSulky2:51,82:52,3 1220Disk-gim


Du kan e.v.t. printe resultaterne