Pony væddeløb. Planer, tilmelding og resultater.

SæsonplanTilmeldingProgrammerResultaterMesterskabStatistik
Vælg e.v.t. en anden bane:ÅlBhBiChKvOdÅrLfSkSp

Resultater for

Charlottenlund Ponytravklub - CPK

Løbsdato lørdag 27. juli 2019 DM, sulky 2019Resultater
GULLøb nr. 1 Ungdomsløb Sulky 4:01 1200 m. Ungdoms DM /frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Jacpot Club
1Queen Cecilie AnovUngdomsløb Sulky3:45,84:01,1 120014:26,9*3:42,4 g
6Dixie IIMaia G. AndersenUngdomsløb Sulky2:50,92:55,8 164024:31,7*2:45,7 g
3SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,23:10,3 152034:31,72:58,8
2MilleKiki Anemone Kopperup JensenUngdomsløb Sulky3:07,83:32,7 136044:44,83:29,4 g
9Julius IILine G AndersenUngdomsløb Sulky2:45,82:46,6 174054:48,0*2:45,5
4H: G: Sven-ArneAmalie PihlUngdomsløb Sulky3:07,83:09,6 152064:50,03:10,8 g
11CæsarJasmin SørensenUngdomsløb Sulky2:29,52:29,8 194074:55,82:32,5 g
5FlamingoCoco Klokkeblomst JensenUngdomsløb Sulky3:05,02:59,8 160084:57,33:05,8 g
7Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenUngdomsløb Sulky2:51,72:52,0 168095:12,43:06,0 g
8BeautyOskar Toft OlesenUngdomsløb Sulky2:46,72:47,7 1720Udgået 7 dage startforbud
10Hellestruplunds GeenaCecilie AnovUngdomsløb Sulky2:33,72:36,8 1840Udgået 7 dage startforbud
12FinallyKamilla GilsgaardUngdomsløb Sulky2:18,72:26,1 1980Disk
13Una fra SkovbogårdSelma S GrageUngdomsløb Sulky1:43,21:47,9 2680Udgået 7 dage startforbud
BLÅLøb nr. 2 Autostart sulky 1050 m. DM U 100 cmRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Menhammer Stuteri præsenteret af Jeppe Eisner
11KäckLaura Spuhr NielsenAutostart sulky2:34,42:48,0 105012:59,02:50,5 g
7Granit IIAdam KøhlerAutostart sulky2:34,42:43,4 105022:59,22:50,7
1MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenAutostart sulky2:46,53:02,6 105033:11,43:02,3
4IcemannSofie PihlAutostart sulky2:56,83:09,6 105043:16,33:07,0 g
8ToogoodtobetrueSeppe Van Der HaegenAutostart sulky2:57,23:03,4 105053:17,43:08,0
10ObelixFreja Klitgaard LarsenAutostart sulky3:06,73:11,0 105063:28,83:18,9
2Farsøs KatieEmilie Austin MunkholmAutostart sulky3:10,73:13,3 105073:29,03:19,0
6Baron V D JapigwegSelma CurtisAutostart sulky3:20,03:26,8 105083:41,83:31,2
9BillyClara SkovgaardAutostart sulky3:23,43:40,3 105093:42,73:32,1
5Steengaardens LunaMalou Celine Hammerich NielsenAutostart sulky3:53,43:58,6 1050104:15,34:03,1
3Lukas IISilas VellierAutostart sulky3:27,23:57,0 1050Disk
RØDLøb nr. 3 Autostart sulky 1050 m. DM U 110 cmRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Menhammer Stuteri præsenteret af Jeppe Eisner
2Gransjöns KinderCaroline Juul SperlingAutostart sulky2:09,02:17,0 105012:25,22:18,3
8AmayaIda Marie Absalonsen HeerisAutostart sulky2:20,12:20,2 105022:26,1*2:19,1 g
4Emmeros CelineCamilla Germann JensenAutostart sulky2:28,82:36,7 105032:46,92:39,0
1ZingoLiva Lahrmer SnedkerAutostart sulky2:33,82:41,1 105042:47,02:39,0 g
3Trolleby MelonNicolai HaagensenAutostart sulky2:29,42:47,7 105052:58,92:50,4
7Anemone Af VeddingeSigne HenriksenAutostart sulky2:45,82:50,0 105063:00,82:52,2 g
5Manse Star STRFrederik S IversenAutostart sulky2:59,83:00,9 105073:19,03:09,5
6VedorSofie QuistAutostart sulky2:51,62:58,2 1050Disk
9Thybo's LokeMike DambergAutostart sulky3:00,23:09,3 1050Disk
GRØNLøb nr. 4 Autostart sulky 1600 m. DM U 120 cmRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Menhammer Stuteri præsenteret af Jeppe Eisner
3Prins GNanna NielsenAutostart sulky2:10,32:14,6 160013:30,82:11,8 g
7Zickat Oliver KristoffersenAutostart sulky2:31,82:32,1 160024:00,2*2:30,1
8CæsarMalou CordtAutostart sulky2:29,52:29,8 160034:07,12:34,4
1Eddie StarSara Sofie BerthelsenAutostart sulky2:39,22:40,2 160044:10,8*2:36,8
5UR KåreMille-Marie Neerup JensenAutostart sulky2:30,02:36,0 160054:12,02:37,5
2Kong ArthurRasmus Sejer ChristensenAutostart sulky2:42,22:42,0 160064:27,92:47,4
6H: G: Sven-ArneAmalie PihlAutostart sulky3:11,33:09,6 160074:59,4*3:07,1 g
4BeautyOskar Toft OlesenAutostart sulky2:43,42:47,7 1600Udgået
HVIDLøb nr. 5 Autostart sulky 1600 m. DM U 128 cmRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Menhammer Stuteri præsenteret af Jeppe Eisner
1Ernst RomeoKamilla GilsgaardAutostart sulky1:47,61:51,4 160013:06,31:56,4
9HS Didi Li PomMalthe Oliver ArpAutostart sulky1:50,02:00,4 160023:09,81:58,6 g
3LucilMads VesterlundAutostart sulky1:59,11:59,7 160033:16,12:02,6 g
5NeithCamilla Germann JensenAutostart sulky1:55,72:03,6 160043:16,42:02,8
8Rain IILaura Spuhr NielsenAutostart sulky2:02,72:08,3 160053:21,32:05,8
10Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisAutostart sulky2:07,22:08,4 160063:25,62:08,5 g
2SoolaimaMille-Marie Neerup JensenAutostart sulky2:01,02:02,9 160073:30,22:11,4 g
6FudgeRasmus E JensenAutostart sulky2:07,82:08,6 160083:37,72:16,1 g
4Isilon NirmëNikoline DrewsenAutostart sulky3:09,63:26,1 1600Udgået
7MaxzimusCecilie Germann JensenAutostart sulky2:06,22:10,0 1600Disk
SORTLøb nr. 6 Autostart sulky 1600 m. DM U 135 cmRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Menhammer Stuteri præsenteret af Jeppe Eisner
4TysseCecilie Germann JensenAutostart sulky1:43,41:54,4 160012:59,81:52,4
6Ernst MalkinCaroline Juul SperlingAutostart sulky1:54,51:57,2 160023:09,91:58,7 g
5Kålmans PrinsenKamilla GilsgaardAutostart sulky1:47,91:59,2 160033:14,42:01,5 g
7Karamellen (S)Rasmus Sejer ChristensenAutostart sulky1:51,71:58,5 160043:16,62:02,9 g
1ElvirussSofie QuistAutostart sulky2:11,32:13,7 160053:30,12:11,3 g
3Korreborgs Eagle EyeMads Marloth Autostart sulky2:38,12:39,1 16006NC
2ÅkerNoah Mathias HolseAutostart sulky1:51,91:56,0 1600Udgået
8Una fra SkovbogårdSelma S GrageAutostart sulky1:40,61:47,9 1600Udgået
LYS BRUNLøb nr. 7 Autostart sulky 1050 m. Grundlags inddelt hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Lundens Trænerforening
1Hjortagers TrisseOliva Marie MunkAutostart sulky3:32,63:39,8 105013:50,03:39,0
8CarlNatasja Lisa KousholtAutostart sulky3:54,53:52,4 105023:58,5*3:47,1
4BasseEmmalee AnderssonAutostart sulky3:46,63:50,2 105034:10,93:59,0
6RosieChristina Krogh BielAutostart sulky4:09,24:07,1 105044:38,34:25,0
2H: G. One DirectionNicolai HaagensenAutostart sulky3:46,83:50,3 1050Disk
3Bådsgårds SudokuSilas VellierAutostart sulky4:22,64:31,8 1050Udgået
5FridaMathilde DrescherAutostart sulky3:46,83:57,2 1050Disk
7LucasAicha Louise NørregaardAutostart sulky4:12,24:29,5 1050Udgået
LILLALøb nr. 8 Autostart sulky 1050 m. Grundlags inddelt hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Travet.dk
3Katriona MNoah Mathias HolseAutostart sulky2:56,83:09,8 105013:09,93:00,9
4Tarzan JohansenFreja Klitgaard LarsenAutostart sulky3:07,53:07,5 105023:14,1*3:04,9 g
5DolceTabea Anne MunkAutostart sulky3:24,23:27,4 105033:24,2*3:14,5 g
1FieSofie PihlAutostart sulky3:16,83:24,9 105043:26,93:17,0
6Donna AllaraXenia AnderssonAutostart sulky3:07,33:17,2 105053:31,13:21,0 g
8Samba IIDiana Holm JohansenAutostart sulky3:31,33:35,3 105063:39,7*3:29,2
2JoyMathilde Ravnholt DalgaardAutostart sulky3:02,13:02,3 1050Udgået
7SmillaEmilie Selmann BørgesenAutostart sulky3:13,03:18,0 1050Disk-gim
LYS GRØNLøb nr. 9 Autostart sulky 1600 m. Grundlags inddelt hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Martin Tim Holmslav
6LisaIsabella SamsonAutostart sulky2:36,62:35,7 160014:06,7*2:34,2
7SiljeMalou Celine Hammerich NielsenAutostart sulky2:41,72:44,2 160024:07,1*2:34,4
4Laban STRMille-Mi RosenfeldtAutostart sulky2:44,92:43,6 160034:18,9*2:41,8 g
3Julius IILine G AndersenAutostart sulky2:45,82:46,6 160044:22,7*2:44,2
1Tregaardes CristianoMalou Bak DjervadAutostart sulky2:42,02:44,7 160054:36,22:52,6 g
5Bambola SetLaurits LønstrupAutostart sulky2:48,12:50,9 160064:41,72:56,1
2Mormors Urban Mads Steen Biering PetersenAutostart sulky2:40,42:41,5 160074:48,63:00,4
ROSALøb nr. 10 Autostart sulky 1600 m. Grundlags inddelt hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: HK Entreprise
2Tejas MorianRasmus E JensenAutostart sulky2:11,82:13,9 160013:36,72:15,4
9OberonLuna SnitgaardAutostart sulky2:13,12:15,5 160023:38,02:16,3 g
5FinallyKamilla GilsgaardAutostart sulky2:18,72:26,1 160033:38,2*2:16,4 g
8DisneyMagnus SkovsenAutostart sulky2:26,52:26,6 160043:53,4*2:25,9
7ElwisAdam KøhlerAutostart sulky2:17,02:27,4 160053:54,92:26,8
4Sharifa MNoah Mathias HolseAutostart sulky2:30,12:30,3 160064:00,12:30,1 g
6Baron SetMathilde Caroline Kirkegård KühnelAutostart sulky2:31,52:31,5 160074:20,72:42,9 g
1Ljungens LadyMikkel PedersenAutostart sulky2:24,82:29,9 1600Disk-gim
3Titan TrotKlara Glerup BakAutostart sulky2:21,82:22,0 1600Disk
ORANGELøb nr. 11 Ungdomsløb Sulky 3.32 1200 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Charlottenlund Amatørklub
3Anton JSAMia HalkjærUngdomsløb Sulky3:10,33:08,6 13401NC
9LucilMads VesterlundUngdomsløb Sulky1:59,11:59,7 21202NC
6LisaCamilla SamsonUngdomsløb Sulky2:36,62:35,7 16403NC
2Donna AllaraSimone LindevangUngdomsløb Sulky3:12,53:17,2 13004NC
8HS Didi Li PomMalthe Oliver ArpUngdomsløb Sulky1:50,02:00,4 21205NC
10Ernst RomeoKamilla GilsgaardUngdomsløb Sulky1:47,61:51,4 22806NC
4Bergholdt´s AbbyMathilde LandergrenUngdomsløb Sulky2:51,72:52,0 14807NC
1RöskvaCecilie AnovUngdomsløb Sulky3:14,83:32,9 1200Disk
5BeautyOskar Toft OlesenUngdomsløb Sulky2:46,72:47,7 1520Udgået
7Axl WeeFrederikke KirchhoffUngdomsløb Sulky2:28,82:28,8 1700Henvist til prøveløbskal godkendes i 2 påhinandenfølgende pr
LYS BLÅLøb nr. 12 Sulky 4.31 1050 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Kriteriums vinderen Doublewind
4Queen Thorunn Mina Ulvedal Arnarson Sulky3:45,84:01,1 118014:42,93:59,7 Manglende hjelm ved præmieoverrækkelse
8CarlNatasja Lisa KousholtSulky3:54,53:47,1 126025:03,24:00,6
7BasseEmmalee AnderssonSulky3:46,63:50,2 124035:03,54:04,8
3RosieChristina Krogh BielSulky4:09,24:07,1 116045:04,54:22,5
5FridaMathilde DrescherSulky3:46,83:57,2 120055:14,54:22,1
6H: G. One DirectionKaroline DrescherSulky3:46,83:50,3 124075:21,24:19,0
1Bådsgårds SudokuSilas VellierSulky4:22,64:31,8 1040Udgået
2LucasAicha Louise NørregaardSulky4:12,24:29,5 1060Udgået
GULLøb nr. 13 Sulky 2.21 1050 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Hotel Fortunen
4Prins GNanna NielsenSulky2:10,32:11,8 112012:27,62:11,8
1Titan TrotKlara Glerup BakSulky2:21,82:22,0 104022:28,52:22,8
8Karamellen (S)Rasmus Sejer ChristensenSulky1:52,51:58,5 124032:29,12:00,2
5MaxzimusCecilie Germann JensenSulky2:06,22:10,0 114042:29,42:11,1
2OberonLuna SnitgaardSulky2:13,12:15,5 110052:30,82:17,1 g
7NeithCamilla Germann JensenSulky1:55,72:02,8 120062:31,12:05,9
6Skott's RallyIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:07,22:08,4 116072:32,52:11,5
3ElvirussSofie QuistSulky2:12,72:13,7 1100Disk
BLÅLøb nr. 14 Sulky 3.56 1050 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Kentauer
1Lukas IISilas VellierSulky3:27,23:57,0 104014:02,13:52,8 g
4Samba IIDiana Holm JohansenSulky3:31,33:29,2 118024:03,9*3:26,7
7FieSofie PihlSulky3:16,83:17,0 126034:12,23:20,2 g
5Baron V D JapigwegSelma CurtisSulky3:20,03:26,8 120044:12,93:30,8
3BillyClara SkovgaardSulky3:23,43:32,1 116054:13,23:38,3
8DolceTabea Anne MunkSulky3:24,23:14,5 128064:13,9*3:18,4 g
2Hjortagers TrisseOliva Marie MunkSulky3:32,63:39,0 114074:14,43:43,2
9ObelixFreja Klitgaard LarsenSulky3:06,73:11,0 130084:19,73:19,8
6SmillaEmilie Selmann BørgesenSulky3:13,03:18,0 1260Disk
RØDLøb nr. 15 Sulky 3:02 1050 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Avlshingsten Gigant Neo
1MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenSulky2:46,53:02,3 104013:09,73:02,4
5VedorSofie QuistSulky2:51,62:58,2 108023:09,92:55,8 g
8Trolleby MelonMalthe Oliver ArpSulky2:29,42:47,7 114033:10,72:47,3
4FlamingoCoco Klokkeblomst JensenSulky3:05,02:59,8 106043:13,9*3:02,9 g
7Anemone Af VeddingeSigne HenriksenSulky2:47,12:50,0 112053:15,22:54,3 g
6Bambola SetLaurits LønstrupSulky2:41,22:50,9 112063:20,82:59,3 g
3Manse Star STRFrederik S IversenSulky2:59,83:00,9 106073:22,53:11,0 g
2JoyMathilde Ravnholt DalgaardSulky3:02,13:02,3 1040Udgået
GRØNLøb nr. 16 Sulky 3.17 1050 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Niels Juel
4IcemannSofie PihlSulky2:56,83:07,0 110013:24,03:05,5 g
1Donna AllaraXenia AnderssonSulky3:12,53:17,2 104023:24,43:16,5
7Katriona MNoah Mathias HolseSulky2:56,83:00,9 114033:25,23:00,0
6ToogoodtobetrueSeppe Van Der HaegenSulky2:58,53:03,4 112043:31,03:08,4
2Farsøs KatieEmilie Austin MunkholmSulky3:11,93:13,3 108053:37,33:21,2 g
3Thybo's LokeMike DambergSulky3:00,23:09,3 1100Disk
5Tarzan JohansenFreja Klitgaard LarsenSulky3:07,53:04,9 1120Disk-gim
HVIDLøb nr. 17 Sulky 2.44 1050 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Avlshingsten Tycoon Conway Hall
5Korreborgs Eagle EyeMads Marloth Sulky2:38,12:39,1 108012:54,42:41,5
6ZingoLiva Lahrmer SnedkerSulky2:33,82:39,0 108022:54,62:41,7 g
7Eddie StarSara Sofie BerthelsenSulky2:39,22:36,8 110032:55,92:39,9
3Laban STRMille-Mi RosenfeldtSulky2:42,32:41,8 106042:56,22:46,2
8SiljeMalou Celine Hammerich NielsenSulky2:39,12:34,4 112052:58,22:39,1 g
1Tregaardes CristianoMalou Bak DjervadSulky2:42,02:44,7 104063:00,12:53,2 g
2Kong ArthurRasmus Sejer ChristensenSulky2:40,52:42,0 106073:01,12:50,8
4Mormors Urban Mads Steen Biering PetersenSulky2:40,42:41,5 106083:13,33:02,4 g
SORTLøb nr. 18 Ungdomsløb Sulky 3.32 1050 m. Grundlags inddelt hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Opdrætterforeningen
3SiggeElisabeth JørgensenUngdomsløb Sulky2:56,23:10,3 116013:26,72:58,2 g
4Anton JSAMia HalkjærUngdomsløb Sulky3:10,33:08,6 118023:37,1*3:04,0 g
5Dixie IIMaia G. AndersenUngdomsløb Sulky2:50,92:55,8 126033:38,02:53,0
1RöskvaCecilie AnovUngdomsløb Sulky3:14,83:32,9 104043:38,33:29,9
2MilleKiki Anemone Kopperup JensenUngdomsløb Sulky3:07,83:32,7 104053:38,73:30,3
6UR KåreMille-Marie Neerup JensenUngdomsløb Sulky2:33,52:36,0 142063:56,02:46,2
7Kålmans PrinsenKamilla GilsgaardUngdomsløb Sulky1:47,91:59,2 1860Udgået
LYS BRUNLøb nr. 19 Sulky 2.36 1050 m. Frit hcpRekordGrundlagDistancePlaceringInd tidKm. tidBem.
Sponsor: Charlottenlund Travbane
9AmayaIda Marie Absalonsen HeerisSulky2:20,12:19,1 118012:46,02:20,7
5Zickat Oliver KristoffersenSulky2:31,82:30,1 110022:46,4*2:31,3
1Emmeros CelineCamilla Germann JensenSulky2:33,62:36,7 104032:47,92:41,4
2LisaIsabella SamsonSulky2:36,62:34,2 106042:48,62:39,1
8DisneyMagnus SkovsenSulky2:26,52:25,9 112052:51,72:33,3 g
4Sharifa MNoah Mathias HolseSulky2:30,12:30,1 110052:55,02:39,1 g
3Baron SetMathilde Caroline Kirkegård KühnelSulky2:31,52:31,5 108072:59,32:46,0 g
6Ljungens LadyMikkel PedersenSulky2:24,82:29,9 1100Disk
7Axl WeeLiva Lahrmer SnedkerSulky2:28,82:28,8 1100Udgået

* Hvis baggrundsfarven er gul, så er grundlag eller distance ændret på løbsdagen, i forhold til programmet.
Hvis baggrundsfarven for km. tid er grøn, er det en ny rekord, for den aktuelle løbstype!

Du kan e.v.t. printe resultaterne
Herunder er en liste med afviklede løb, hvor resultaterne er klar, ved Charlottenlund Ponytravklub - CPK.
Klik e.v.t. på løbsdato, for at se resultater.
Listen er sorteret efter dato, med de nyeste øverst.
LøbsdatoBemærkninger
lørdag 10. oktober 2020Løbsdag 10
torsdag 8. oktober 2020Licens prøve
lørdag 26. september 2020Løbsdag 9
lørdag 12. september 2020Royal Sulky Cup 2. indl. afd
mandag 31. august 2020Løbsdag 7
lørdag 15. august 2020Royal Sulky Cup 1. indl. afd
mandag 10. august 2020Prøve- og Rutineløb
lørdag 25. juli 2020Løbsdag 5
lørdag 11. juli 2020Løbsdag 4
lørdag 27. juni 2020Ny løbsdag (erstatter hekseræs den 26/6)
søndag 14. juni 2020Almindelig løbsdag
lørdag 7. marts 2020Sæson start
lørdag 30. november 2019Års afslutning med Klubmesterfest
mandag 25. november 2019Prøveløb
lørdag 16. november 201919. løbsdag på Lunden
lørdag 2. november 201918. løbsdag på Lunden
lørdag 19. oktober 201917. løbsdag på Lunden
lørdag 5. oktober 201916. løbsdag på Lunden
lørdag 21. september 2019Ligaløb 15. løbsdag på Lunden
lørdag 31. august 201914. løbsdag på Lunden
søndag 25. august 2019Dansk Pony Derby alike
lørdag 10. august 201912. løbsdag på Lunden
lørdag 27. juli 2019DM, sulky 2019
lørdag 13. juli 201910. løbsdag på Lunden
søndag 23. juni 2019Hekseræs
lørdag 8. juni 2019Liga løb 8. løbsdag på Lunden
lørdag 25. maj 20197. løbsdag på Lundern
søndag 12. maj 2019Copenhagen Cup
lørdag 4. maj 2019DM for kuske
lørdag 20. april 20194. løbsdag på Lunden
lørdag 6. april 20193. løbsdag på Lunden
lørdag 23. marts 20192. løbsdag på Lunden
lørdag 9. marts 20191. løbsdag i 2019 på Lunden
lørdag 15. december 2018
lørdag 1. december 2018
lørdag 17. november 2018
lørdag 3. november 2018
lørdag 20. oktober 2018Åben tilmelding
lørdag 6. oktober 2018Åben tilmelding
lørdag 22. september 2018Åben tilmelding
lørdag 8. september 2018
søndag 26. august 2018Dansk Pony Derby alike
lørdag 11. august 2018
lørdag 21. juli 2018
lørdag 7. juli 2018
lørdag 23. juni 2018Hekseræs 2018
fredag 8. juni 2018Fri Grill mm efter løbene. Pokal til de 3 med flest samlet point
lørdag 2. juni 2018Licensprøver Sulky
lørdag 19. maj 2018
søndag 13. maj 2018Copenhagen Cup
lørdag 5. maj 2018
lørdag 21. april 2018
søndag 8. april 2018127 års fødselsdagsløb
lørdag 24. marts 2018
lørdag 17. marts 2018
søndag 3. december 2017Juleræs
lørdag 4. november 2017
lørdag 21. oktober 2017
lørdag 7. oktober 2017
lørdag 30. september 2017
lørdag 16. september 2017
lørdag 26. august 2017Danmarksserien 6. afdeling
lørdag 19. august 2017Travskolen
fredag 14. juli 2017
lørdag 1. juli 2017
fredag 16. juni 2017
lørdag 10. juni 2017Prøveløb / Licensprøver /Rutine
søndag 14. maj 2017Copenhagen Cup 2017
søndag 9. april 2017Lundens 125 års Jubilæumsløb
søndag 28. august 2016
søndag 15. maj 2016
søndag 10. april 2016
søndag 30. august 2015
lørdag 1. august 2015
onsdag 13. maj 2015
søndag 10. maj 2015
søndag 31. august 2014
lørdag 30. august 2014
søndag 8. juni 2014
søndag 25. august 2013
lørdag 29. juni 2013
søndag 9. juni 2013
tirsdag 28. maj 2013
søndag 21. april 2013
lørdag 3. november 2012
lørdag 25. august 2012
søndag 12. august 2012
søndag 10. juni 2012
lørdag 24. september 2011
lørdag 10. september 2011
lørdag 4. juni 2011